Tıkla AraWhatsapp

Halı Yıkama Kampanya

Kale halı yıkama fabrikası olarak Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar, Bahçeşehir ilçelerinde yaşayanlar için çeşitli kampanyalarımız vardır. Bu sayfamızı takip ederek kampanyalarımız hakkında güncel bilgilere ulaşa bilirsiniz.

Kale halı yıkama fabrikası olarak ilk kampanyamız tavsiye et %10 indirimi kazan kampanyasıdır. Bizlere tavsiye edip her halısını aldığımız müşterimiz için sizler %10 indirim hak kazanacaksınız. Örneğin toplamda 10 tanığınızı bizlere tavsiye ettiniz bunun sonucunda kale halı yıkama fabrikamız halılarınızı ücretsiz bir şekilde yıkacaktır. Veya farklı bir seçenek olarak diyelim ki 5 tanığınızı tavsiye ettiniz ve bizler halılarını aldık. Bu durumda ise toplam halı yıkama bedeliniz üzerinden %50 indirim kazanacaksınız.

Sizlerin tavsiyesini takip edebilmemiz için tavsiye ettiğiniz müşteri adaylarımız sadece isminizi ve soy isminizi söylemesi yeterli olacaktır.

Kale halı yıkama olarak bizleri gönül rahatlı ile tavsiye edebilirsiniz. Halılarınız garantili bir şekilde yıkanmaktadır.

https://www.kalehaliyikama.com/beylikduzu-hali-yikama/ sayfamızdan hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi edine bilirsiniz. Aynı zamanda iletişim sayfamızdan bizlere ulaşacak iletişim kanallarını bulacaksınız.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...