Tıkla AraWhatsapp

Halı Yıkama İş İlanları

İstanbul Beylikdüzü halı yıkama iş ilanları

Halı yıkama iş ilanları konusunda taleplerimizi buradan sizlere bildireceğiz. Kale halı yıkama fabrikası olarak zaman zaman çeşitli konularda personel arayışlarımız söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda halı yıkama sektöründe talep gören işler ve bunlar için ne gibi gereksinimler olması gerekiyor sorularının tamamına cevap bulacağız.

Halı yıkama sektörü yaz aylarında aşırı yoğun kış aylarında ise düşük bir seviyede devam etmektedir. Bu nedenle personel arayışları yazın artarken kışın düşmektedir. Buna paralel olarak kaliteli personel bulmak yazın oldukça zordur. Kale halı yıkama fabrikası olarak bizler yaz kış aynı kadro ile çalışma hedefi ile personel konusunda nadiren problemler yaşamaktayız. Ancak kışın çok az iş yapan firmalar personelleri kış aylarında işten çıkartmaktadır.

Halı Yıkama Fabrikası İhtiyaç Duyulan Personel Listesi

  • Src Belgeli Şoför
  • Çağrı Merkezi Personeli
  • Paketleme Personeli
  • Halı Yıkama Ustası
  • Son Kontrolcü
  • Halı Toplama Personeli

Görüldüğü üzere bir çok farklı görevi olan çalışan yer almaktadır halı yıkama fabrikalarında. Halı yıkama sektörü insan gücünün çok fazla kullanıldığı bir sektördür. Bu nedenle özellikle bel fıtığı, kalp, tansiyon gibi rahatsızlığı olanların iş başvurusu yapmalarının doğru olmadığını düşünmekteyiz.

Halı Yıkama Personeli Görevleri

Src Belgeli Şoför; Halı yıkamada hizmet alacak şoförler mutlaka hizmet vereceği bölgeyi ve yolları çok iyi bilmelidir. Müşterilere halıların teslim edilmesi ve yeni müşterilerin halılarının alınması için zamanla bir yarış söz konusudur. Ayrıca gün boyu araç kullanımı olması nedeni ile şoförlük deneyimi oldukça iyi olmalıdır. Kısaca her ehliyeti olan halı yıkama şoförü olması doğru olmayacaktır.

Çağrı Merkezi Personeli; Halı yıkama işletmelerinin en önemli personellerinden bir tanesi telefonlara bakacak olandır. Çünkü hem gelen müşteri telefonlarında ikna edici ve doğru bilgilendirme yaparak firmaya müşteri kazandırmalıdır. Ayrıca teslimat randevuları, gelen siparişlerin servis elemanlarına ulaştırılması gibi görevleri vardır. Daha öncesinde çağrı merkezi geçmişi olan adaylar tercih sebebidir.

Paketleme Personeli( Son Kontrolcü ); Halı yıkama fabrikasının içinde hizmet veren personelimiz kurumuş olan halıları toz alma ve kontrol işlemlerini yaptıktan sonra poşetleme işlemini yaparak teslimata hazır hale getirmek ile sorumludur. Aynı zamanda fabrika içerisindeki halıların doğru bir şekilde istiflenmesi de görevlerinden bir tanesidir.

Halı Yıkama Ustası; Fabrikanın en önemli personeli ustalarımızdır. Halıların çeşitlerine göre doğru şampuan kullanımı, halıların lekeleri için çözüm üretme gibi kritik görevleri vardır. Halı yıkama Ustası iyi olmayan bir işletme halıların bozulma riski ile karşı karşıya kalacak ve büyük maddi kayıpların olması gibi sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Halı Toplama Personeli; Bilgi ve tecrübesi iyi olması gereken bir diğer personel toplama işini yapandır. Çünkü müşteride ki halıların çeşitlerini ve metre karelerini hızlı bir şekilde belirleyerek toplu fiyatı belirlemesi gerekmektedir. Halılarda bir çok çeşit mevcuttur. Ve halıların çeşitlerine göre metre kare fiyatları farklılık göstermektedir. Eğer ki tecrübesi bir kişi bu işi yapıyor ise hem müşteriye hem de işletmeye maddi kayıp oluşturacaktır.

İstanbul Halı Yıkama İş İlanları

Halı yıkama sektörü İstanbul’da diğer bir çok büyük ilçeye göre oldukça fazladır. 20 milyona varan Nüfusu ile her sektörde olduğu gibi halı yıkama içinde en büyük personel ihtiyacı bu ilimizdedir. Bu nedenle farklı illerde iseniz ve dönemlik çalışmak istiyorsanız İstanbul da ki halı yıkama fabrikalarının iş ilanlarına başvurmanız sizlere hızlı geri dönüş sağlayacaktır.

İnternet üzerinden iş aramak için yapılması gerekenler nelerdir?

Halı yıkama işi arıyorsanız yapacağınız bir kaç doğru adımlarla eleman arayan firma sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim ki iş ararken halı yıkama fabrikalarının web sitelerinde ki numaralardan direk arayıp personel alımı olup olmadığını sormanız yanlış bir girişimdir.

Öncelikle yapacağınız iş kur başta olmak üzere eleman online, eleman net, indeed, kariyer net, 24 saatte iş, işin olsun gibi web siteleri ve uygulamalara üye olmanızdır. Türkiye de en çok kullanılan iş ilanı siteleri olan bu siteleri aynı zamanda halı yıkama personeli ihtiyacı olan firma sahipleri de kullanmaktadır. Bu sitelere üye olup siteler üzerinde ki iş ilanlarına başvuruda buluna bilirsiniz. Ancak unutmayın ki kendiniz hakkında detaylı olarak tüm bilgileri üyelik oluşturma sırasında yazınız.

Aynı zamanda yapacağınız bir diğer iş bulma yöntemi ise google üzerinden arama yapmaktır. Sizler için hazırladığımız doğru arama yöntemini tıklayarak güncel ilanlara ulaşa bilirsiniz.

Google İstanbul halı yıkama iş ilanları

Google İzmir halı yıkama iş ilanları

Google Ankara halı yıkama iş ilanları

Google Beylikdüzü halı yıkama iş ilanları

Bu örnek aramalarda ki gibi çalışmak istediğiniz il veya ilçe hangisi ise onu google arama kısmına yazarak araştırma yapabilirsiniz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...