Tıkla AraWhatsapp

Güzelyurt Halı Yıkama

Halı temizliğinin tekniğini bilmek ve temizleme esnasında halılara zarar vermeden itinayla davranmak gerekir. Güzelyurt Halı yıkama olarak halılarınızı sizden teslim aldıktan itibaren bizim sorumluluğumuz devreye girer. Bu bilinçle hareket eden uzman personelimiz halılarınızı cinsine  göre ayırıp, uygun şekilde incelenir. Ardından vakumla tozunu emme, uygun deterjanlarla temizliğini yapma, kontrollü durulama ve titiz sıkma işlemlerini uygun makineler aracılığıyla yapar. Dikkatle kurutulan halılarınız kalite kontrolü yapılıp ambalajlanır ve size verilen tarihte teslim edilir. Sizden teslim aldığımızdan, size geri teslim edene kadar geçen süreçte kesinlikle en kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden personelimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışmaktadır.Güzelyurt Halı Yıkama 01

Biz Güzelyurt Halı Yıkama Fiyatları hazırlarken,uyguladığımız hizmetin karşılığında orantılı fiyatlandırma politikamızla da siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmayı ve kalıcı kılmayı hedeflemekteyiz. Halı yıkama sektörü günümüzde oldukça büyümüştür. Profesyonel hizmet veren firmaların yanında, müşteriyi yanıltan ve sorunlar yaşatan, zararlara ve kayıplara sebep olan, sıradan bilinçsiz uygulamalar yapan yerler de vardır. Bu tip yerleri ucuz fiyatlar dolayısıyla tercih etmek sonradan üzücü sonuçlara sebep olabilir. Halılarınız, siz ve değer verdiklerinizin sağlıklı ortamlarda yaşayabilmesi için uzman ellerde, en doğru usulde temizlenmeyi gerektirmektedir.

Güzelyurt Halı Yıkama Firması ile sizde halılarınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Halılarınızı kendi halılarımız gibi gerekli olan tüm özeni göstererek yıkamaktayız.

Güzelyurt Halı Yıkama Fabrikası 01

Halılarınız el dokuma yada makine halısı,yünlü halı tipi,antik vs olsun,gereken inceleme işleminin ardından ebadına göre gerektiği şekilde ücretlendirilir. Ödediğiniz karşılıktan asla pişman  olmazsınız.Biz derinlemesine yapılmış ve uzun süre kullanacağınız halı temizlik hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz.Mutlaka Güzelyurt Halı Yıkama Fabrikası  Fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...