Tıkla AraWhatsapp

Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama Firması

Güneşli İstanbul’un Avrupa yakasında ve Bağcılar semtine bağlı bir yerdir. Yaklaşık olarak 40.000 nüfusa sahiptir. Firmamızın hizmet alanı güneşlidir. Güneşli Halı Yıkama Firması olarak amacımız; hızlı, güvenilir, tecrübeli ve güler yüzlü ekibiyle Güneşli halkına en iyi hizmeti sunmaktır.

Halılarınızda zaman içinde oluşan mikroplar insan sağlığını tehdit etmektedir. Bunlardan en bilindiği Akarlar, Maytlar , ve Mitelerdir. Mitelerin en tehlikeli tarafı ise gün içerisinde katı dışkı bırakmalarıdır. Bunu düşündüğümüzde en çok bakterinin barındığı halılarımızdaki Hijyene daha dikkat etmeliyiz. Güneşli Halı Yıkama Firması alarak biz insan sağlığını tehdit eden bu bakterilerin temizlenmesinde son teknolojili makineler kullanmaktayız. Bu tip mikroskobik canlılar insan vücudundaki deri kalıntılarıyla beslenirler ve 1gr deri parçası 1.000.000 mikroskobik canlının beslenmesine yeterlidir. Bu tür canlılar; bronşit, astım, boğazda kaşıntı ve benzeri rahatsızlıkları beraberinde getirir.

Profesyonel, Titiz, Hijyenik, Kurumsal hizmet anlayışı ile Güneşli Halı Yıkama sizlerin hizmetinizde.

Güneşli Halı Yıkama Firması olarak müşterilerimizin sağlıklı ortamlarda yaşamlarını sağlayabilmeleri için her türlü teknik ekiple siz müşterilerimizi bekliyoruz. Halılarınızdaki tüm olumsuz canlıların yok edilmesinde kullandığımız teknikler ve halılarınızın özenle temizlenmesini sağlayan deterjanlarla rakip tanımıyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...