Tıkla AraWhatsapp

Gümüşpala Halı Yıkama

Gümüşpala Halı Yıkama Fotoğrafları Gümüşpala Halı Yıkama

Halı yıkama günümüzde sizin için bir eziyet olmaktan çıkmış durumda. Birçok firma aracılığıyla halı yıkama işlemi gerçekleştirilmekte. Bizde Gümüşpala halı yıkama olarak size en etkin ve kaliteli hizmeti sunmak için uğraş vermekteyiz. Fakat sizlerinde taktiridir ki her halı yıkama firması aynı güveni maalesef ki veremiyor. Birçok firma gerekli bilgi ve birikimi olmaksızın tecrübesiz personelleriyle birlikte halı yıkama işine gerekli ciddiyeti göstermemekle birlikte halılarınızın yapısının ve dokusunun bozulmasına, renklerinin solmasına,değişmesine ve halılarda sertleşme meydana gelmesine neden olmaktadırlar. Bunun içindir ki, halılarınızı yıkatmak istediğinizde öncelikle doğru firma seçimi yapmanız gerekmektedir.

Gümüşpala halı yıkama olarak önceliğimiz müşterimizin güvenini kazanmaktır. Bizi seçtiğiniz taktirde halılarınızı servislerimiz aracılığıyla evinizden istediğiniz zaman diliminde alır,işyerimize getirir ve sırasıyla yıkama işlemlerini uygulamaya başlarız.

Tesisimize getirilen halılar yıkama öncesinde  toz alma işlemiyle ön temizlikten geçmektedir. Sonrasında cinsine ve dokusuna göre ayrılan halılar uygun şampuanlarla tecrübeli personelimizin kontrolünde yıkanır. Halı yıkamada şampuan seçimi de oldukça önemlidir. Bazı firmalar ne yazık ki ürünlerin maliyetimi en aza indirgemek için ucuz ve zararlı kimyasal içeren şampuanları kullanmaktadırlar. Müşteriler halılarını teslim ederken bunu bilmedikleri için mağdur olmaktadırlar. Biz Gümüşpala halı yıkama olarak yoğun kimyasal madde içeren sağlığa ve doğaya zararlı şampuanları kesinlikle kullanılmaması gerektiğinin bilincindeyiz.

Yıkama işlemi gerçekleştirilen halıları sıkma işlemi uygulanır. Sıkma işleminden sonra halılar genelde kuru olmaktadır fakat halıların %100 kuruduğundan emin olmak için daha sonrasında asma işlemini gerçekleştiririz. Kurutma işleminden sonra halılarınız kontrol edilir ve poşetlenip teslim edileceği bölgeye göre ayrılıp sizlere gönül rahatlığıyla teslim ederiz.

Gümüşpala halı yıkama olarak zaman kavramını en etkin biçimde kullanarak hızlı ve en güvenilir,hijyenik bir biçimde halılarınızı temizler ve siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyarız. Halılarınızı profesyonel ellere teslim ediniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...