Tıkla AraWhatsapp

Göktürk Halı Yıkama

Göktürk Halı Yıkama Fabrikası

Halı: Yün, pamuk veya ipek gibi iplik çeşitlerinden birini kullanarak, üzerine farklı renklerde desenler yapılarak duygu ve düşüncelerin özgür bırakıldığı bir sanattır. Dünyada en eski bilinen halı bir buz kütlesinin içerisinde İskit Prensinin mezarından çıkarılmıştır. Halı aynı zamanda Türkler içinde büyük önem taşıyan bir yere sahiptir. Firmamızın adı olan Göktürk ismi; azimli ve mücadeleci anlamlarını içererek, eski anlamı ile Köktürk anlamını içermektedir.

Göktürk Halı Yıkama ismindeki özveriyi işinde de göstererek müşterilerine mükemmelliği sunmaktadır. İsmimizde gösterdiğimiz özeni profesyonel kadromuzu oluştururken de genç, dinamik, iş ahlakı önceliği taşıyan, güvenilir ve güler yüzlü kişilerden seçerek oluşturduk.

Göktürk Halı Yıkama, Fiyat ve memnuniyet arasında en iyi dengeyi kurmanın sağladığı başarı sayesinde bölgede en çok hizmet talep edilen firma olmayı başardık.

Göktürk Halı Yıkama Firması olarak rakip tanımayarak, her zaman bir adım önde yürüyerek yolumuza devam etmekteyiz. Halılarınızın renklerini bozmadan, bakterilerden arındırarak müşterilerimize en kısa sürede teslim eden bir ekibiz. Biz sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Biliyoruz ki işini severek yapan, işinde tüm bilgi ve becerisini kullanan

Göktürk Halı Yıkama firması olarak biz, hedeflerimiz doğrultusunda sizlerle büyüyerek birlikteliğimizin taçlandırmaya devam edeceğiz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...