Tıkla Ara+902128751000

Fikirtepe Halı Yıkama

Fikirtepe Halı Yıkama Fabrikası

 Fikirtepe Halı Yıkama  talepleriniz için halınızı güvenli olmayan bir halı yıkama firmasına teslim ederseniz, halınızın tüyleri sertleşip azalabilir, eskisinden daha kötü hale gelebilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız sizleri Kale Halı Yıkama’ya bekliyoruz. Diğer halı yıkama firmaları gibi, halılarınızı yıpratmama garantisi veriyoruz. Bizlerle iletişime geçin, uygun saatinizi adresinizle beraber söyleyin, halınızı istediğiniz saatte sizden teslim alalım. Halınızı istediğiniz saatte de teslim edelim. En uygun fiyatlar ve hizmet garantisi ile çalışan Kale Halı Yıkama, sizleri düşünmektedir. Kale Halı Yıkama olarak halılarınıza en uygun temizlik malzemelerini seçiyoruz ve deneyimli elemanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul Halı Yıkama Fabrikaları arasında yer alan Kale Halı Yıkama Kadıköy ve Diğer tüm ilçelerde hizmet vermekte ve bu hizmet yoğunluğunu kaldıracak kapasiteye sahiptir.

İstanbul’da ki ilk yerleşim yerlerinden olan Fikirtepe’de halı yıkama alanında da ilk sıralarda yer almayı amaçlıyor ve bu minvalde sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Fikirtepe’nin samimi sokaklarına ayak uydurmaya çabalıyor ve sizlere samimiyetle bizlere güvenebileceğinizi, halılarınızı titizlikle temizleyeceğimizi söylüyoruz.

Halılarınızda biriken toz ve kirler ne kadar çabalarsanız da evde yıkama ile tam olarak temizlenmeyecektir. Halınızın içine işleyen tozlar zamanla birikir ve sizler farkına varmazsanız da sizleri hasta edebilmektedir. Bu nedenle halılarınızı yılda en az iki defa teknolojik alt yapıya sahip fabrikalarda yıkatmanız gerekmektedir. Fikirtepe’de sizlere en kaliteli hizmeti, kısa sürede sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*