Tıkla AraWhatsapp

Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama Fabrikası

Yaz aylarında kapınızın önünde ya da balkonunuzda gerçekleştirdiğiniz halı yıkama işlemi kış mevsiminde sizin için bir kabusa dönüşüyorsa veya halıyı yıkayıp kaldıracak gücü kendinizde bulamıyorsanız, Fatih Halı Yıkama Firmamıza başvurabilirsiniz. Fatih’de oturan siz değerli müşterilerimiz için halılarınızı kapınıza kadar gelip alıyor ve teslimata kadar onlara gözümüz gibi bakıyoruz. Halılarınızı bize emanet edin ve size geri geldiklerinizde ilk gün ki gibi yeni gözükmelerini keyifle izleyin.

Neden Fatih Halı Yıkamada Kale ile çalışmalısınız?

Kale fatih halı yıkama fabrikamız profesyonel alt yapı yanında müşteri memnuniyetine en çok özen gösteren nadir firmalar arasında yer almaktadır. Neden kale halı yıkama fabrikasını seçmelisiniz sorusunun cevabını maddeler halinde sunmak gerekir ise;

  1. Halı yıkama fiyatları, halı çeşitlerine göre farklılık gösterse de diğer bir çok halı yıkama firmasına göre çok daha tutarlı rakamlardan oluşmaktadır.
  2. Servis hizmetlerimiz tamamen ücretsiz olup fatih ilçesinin tüm semt ve sokakların da talepleriniz doğrultusunda adresinize gelmektedir.
  3. Fatih halı yıkama fabrikamız da makine sistemleri son teknolojiye uyumlu olarak güncellenmiş olup kaliteden ödün vermeyecek özel makineler kullanılmaktadır.
  4. Halı yıkama fabrikamız hijyen konusunda aşırı hassasiyet göstermekte olup bu konuda gerekli tedbirleri almaktadır.
  5. Fatih halı yıkama hizmetlerimizde müşteri destek hattımız 7/24 her saate müşterilerimize gerekli bilgiyi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Halılarınız özel makinelerimiz ve deterjanlarımızla türlerine göre ayrılarak özenle yıkanmaktadır. Göz kamaştıran parlaklıklarını ve mis kokularını bünyemizde çalışan kişilerin özenine borçlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Bir halı nasıl yıkanır, hangi işlemlerden geçer derseniz bunu altı aşamada anlatabiliriz.
1.Halıların Alınması
Halılarınız belirttiğiniz adresten ücretsiz servisimiz ile alınarak yıkamanın yapılacağı noktaya getirilir. Burada halılarınız türlerine göre ayrılır ve numaralandırılır. Bu işlemin amacı halılarınızın karışmaması ve yanlış işlem görmemesidir.
2.Toz Alma İşlemi
Toz alma işlemi halı yıkama işleminde en önemli basamaklardan biridir. Eğer yıkamaya geçmeden önce halının tozu alınmazsa halının içerisinde bulunan toz ve kum suyla birleşince çamur halini alır ve halıya yapışır. Bu temizlenmenin imkansız hale gelmesine sebep olur. Biz bu sebeple toz alma işlemine dikkat ediyor ve bize emanet ettiğiniz halılarınızı toz alma makinelerimizde toz ,kum ,kıl ,deri parçaları ,yemek kırıntıları gibi maddelerden temizliyoruz.
3.Yıkama İşlemi
Toz alma işleminden sonra halılarınız türüne uygun deterjan ile otomatik halı yıkama makinemizde çift taraflı olarak fırçalanır ve bünyesinde barındırdığı kirlerden tamamen arındırılır. Eğer halınızda kahve lekesi, nar lekesi vb. lekeler varsa lekenin türüne uygun işlemlerle leke temizlenir ve durulanmaya hazır hale gelir. Halı üzerindeki şampuan ve su tamamen durulanıp vakumlanır.
4.Sıkma İşlemi
Halı durulandıktan sonra türüne göre uygun devirde sıkma makinesinde işlem görür ve böylece üzerindeki suyu büyük miktarda atar. Bu işlem halının daha çabuk kurumasını ve daha az zarar görmesini sağlar.
5.Havalandırma ve Kurutma
Halılarınız kurutma işlemine alınmadan önce havalandırılır. Kurutma odasına alınan halılar sıcak hava üfleyen makineler sayesinde kısa sürede kurur.
6.Hav Alma ve Paketleme
Otomatik hav alma makinelerimizle halının üzerinde olabilecek her türlü tüy ve toz giderilir. Daha sonra halılarınız taranarak kalite kontrol yapılır. Eğer çıkmamış lekeler varsa halınız tekrar yıkama işlemine alınır. Kirlerden ve tozdan temizlenmiş mis gibi kokan tertemiz halılarınız paketlenerek siz değerli müşterilerimize kısa sürede ulaştırılır.

Halı yıkama problemlerinizi kökten çözüyoruz. Kale fatih halı yıkama firmamız ile çalıştıktan sonra her sene farklı bir firma arayışı işine son vereceksiniz.

Eğer sizin de halı yıkama ile alakalı sıkıntılarınız varsa Fatih Halı Yıkama firmamıza başvurarak aslında halı yıkatmanın ne kadar kolay ve uygun fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Firmamız sizlere her zaman hesaplı fiyat ve koşulsuz memnuniyet fırsatı sunuyor. Siz de bu mutluluğa ortak olmak isterseniz Fatih Halı Yıkama Firması’nı arayabilirsiniz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...