Tıkla AraWhatsapp

Etiler Halı Yıkama

Etiler Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan bir semttir. Semt adını ilk villaları yaptıran yapı kooperatifinden almaktadır. 1980’lerden bu yana seçkin bir nüfusa sahip bir yerleşim yeridir. Levent’ten Hisarüstü’ne kadar yoğun bir yerleşim bölgesidir.

Bizde Etiler Halı Yıkama olarak, bu yoğun bölgeye kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermekteyiz.  Hedeflerimiz yaklaşık 13.000 kişiye sahip bölgede, güvenilir bir firma olmaya devam ederek %100 başarımızı sizlere sunmak. Eğlence merkezlerinin yoğun olduğu bu semtte güvenlik ve temizlik ön plandadır. Biz Etiler Halı Yıkama Firması olarak temizliğine önem veren bu bölgede yaşayan müşterilerimizin, sağlıklı ortamlarda hayatlarını sürdürebilmeleri için en son teknolojiye sahip cihazlarımızla halılarınızı temizleyerek, ilk günkü gibi sizlere ulaştırmaktayız. Halılarınızın üzerindeki lekelerin çıkarılmasında kullanılan malzemeler birinci kalitedir. Firmamız kullanılan malzeme konusunda oldukça hassas davranmakta ve bunu görev edinmektedir. Halılarınıza kullanıldığımız malzemenin hiç bir olumsuz etkisi olmaz. Uzun yıllar halınızı kullanmaya devam edersiniz.

Etiler Halı Yıkama olarak uzun zamandır hizmetinizde bulunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerle birlikte kaliteli hizmet anlayışımız ışığında yürümeye devam edeceğiz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...