Tıkla AraWhatsapp

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Günlerce ayak bastığınız, üzerinde yemek yediğiniz, çay ve kahve lekeleri kalan halılarınızda bakteri oluşumu zamanla artar. Bundan dolayı düzenli aralıklarla, halılarınızı kullanma sıklığına göre yıkatmanız gerekir. Yıkanmayan ve uzun bir süre bakteri biriktirmiş olan halılar, birçok hastalığı da beraberinde getirmektedir. Esenyurt halı yıkama Fabrikası, sizi halı temizleme derdinden kurtaracak ve halılarınız pırıl pırıl olacaktır.

Esenyurt Halı Yıkama Firması

Esenyurt Halı Yıkama hizmet taleplerinizde Kale Halı Yıkama hizmetleri ile sizlere profesyonel çözümler üretmektedir.

Firmamız, Esenyurt’un yanı sıra İstanbul’ un birçok semtinde de hizmet vermektedir. Eğer halı yıkatma konusunda muzdaripseniz, bir türlü güvenilir ve hijyenik bir halı yıkama servisi bulamıyorsanız firmamızı mutlaka denemelisiniz. Müşteri memnuniyetini baz alan firmamız, sizi asla mağdur ve pişman etmeyecektir. Halılarınız en uygun fiyata pırıl pırıl olacaktır.

Esenyurt halı yıkama Fabrikası olarak, halı yıkama işi üzerinde titizlikle durmaktayız. İşlem sırasında son teknoloji ve sektörde en son kullanılan makineler kullanılmaktadır. Asla halılarınızda herhangi bir iz ve leke kalmaz. Kendini her geçen gün geliştiren ve uzman bir personel kadrosuna sahip olan firmamız, antibakteriyel şampuanlarla halılarınızı tertemiz yapar. Üstelik bu işlemler çok kısa bir süre diliminde gerçekleştirilir. Halılarınız yıkandıktan sonra, nem ve kolu kalmasına izin verilmeden, son sistemlerle donatılmış kurutma odalarında anında kurutulmaktadır. Böylece işlem süresi oldukça kısaltılmış olunur.

Esenyurt Halı Yıkama, İstanbul’ un Her Noktasına Halı Yıkama Hizmeti Veriyor Mu?

Firmamız Esenyurt halı yıkama olarak, sektörün en iyi ve en ekonomik halı yıkama firmalarından birisidir. Gelişen teknolojik gelişmeler neticesinde;

  • Hizmette en son kullanılan makineler kullanılmakta,
  • Yeni bir makine çıkılması dâhilinde hemen temin edilmekte,
  • Kullanılan deterjanlar, sürekli güncellenmekte ve anti bakteriyel ürünler kullanılmakta,
  • Sektördeki değişimlerle beraber, personellere güncel eğitimler verilmektedir.

Firmamız, tüm bu gelişmeleri siz değerli müşterilerine dağa kaliteli bir hizmet sağlamak amacıyla yapmaktadır. Başta Esenyurt merkezli olarak, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Avcılar, Florya ve Yelikköy’de de gün boyu hizmet verilmektedir. Halı yıkama işlemleriniz, firmamız güvencesinde ve garantili olarak yapılmaktadır.

Kale Halı Yıkama Esenyurtun tüm semt ve mahallerin de ücretsiz servis seçenekleri ile çalışmaktadır.

Esenyurt Halı Yıkama Ne Kadar Güvenilir?

Hizmet sektöründe yaşanan gelişmeler, halı yıkama sektöründe de ilerlemelere neden olmuştur. Son zamanlarda temizlik sektörüne dayanan firmalar oldukça çoğalmış ve bu firmaların ayakta durmaları için yapmaları gereken müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur.

Firmamız, hizmet sektöründe yaşanan gelişim ve değişimlere ayak uydurmuş ve her geçen yıl gelişerek yeni bir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşayan ve halı yıkamaya zamanı ve uygun ortamı bulunmayan kadınlar, halı yıkama firmalarını araştırmaktadır. Araştırma esnasında ilk prosedür ise, o firmanın ne kadar güvenilir olduğudur.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları

Esenyurt halı yıkama olarak, müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemekte ve hizmetimize gereken özeni göstermekteyiz. Halılar randevu verilen tarih ve saatte evinizden alınır, en hijyenik şekilde yıkanır ve kurutulur. En kısa sürede herhangi bir karışıklığa ve kaybolmaya imkân vermemek amacıyla adresinize teslim edilir. Son derece profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, halının yapısına göre makineler ve deterjanlar kullanmaktadır.

Halılarınızda herhangi bir leke ve iz kalmayacağı gibi herhangi bir yıpranmada oluşmaz. Temiz bir şekilde yıkanan halılarınızın böylece temiz kalma süresi de uzar ve uzun bir süre halı yıkatmak zorunda kalmazsınız.

Her sene farklı halı yıkama firması aramaktan sizlerin kurtarıyoruz. Esenyurt Kale halı yıkama çözümleri ile yeni firma arayışınız tamamen son bulacaktır.

Halılarınız firmamızda olduğu sürece, firmamız garantisindedir. Herhangi olumsuz bir durumda tüm mesuliyeti üstlenmekteyiz. Görüldüğü üzere firmamız, İstanbul dâhilinde çalışan halı yıkama firmaları arasında en iyilerindendir. Sizde halılarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız, Esenyurt halı yıkamayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası bir Kale Halı Yıkama markası olup, Kale markasının titizliği, kurumsallığı ve profesyonelliği ışığında siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...