Tıkla AraWhatsapp

Esentepe Halı Yıkama

Esentepe Halı Yıkama Firması

İstanbul gibi güzide şehrin, tarih kokan yapısında siz değerli müşterilerimizin halı yıkamada ki sıkıntılarını gidermek adına Kale Halı Yıkama bünyesi altında yer alan Esentepe Halı Yıkama olarak Esentepe ve çevresine hizmet sağlıyoruz.

Güvenilir ve öncü firma olarak hizmet verdiğimiz halı yıkama sektöründe, uzun yıllardır kalite standartları çerçevesinde halılarınızı yıkıyoruz. Halı yıkamanın zorluğunu ve stresini bilen uzman kadromuz profesyonel şekilde halılarınızı yıkayıp, geniş kurutma sahalarında kurutarak adresinize teslim edilecektir. İpeksi yapısında bir bozulma olmadığı gibi, halılarınız en hijyenik koşullarda yıkanacaktır. Gözünüzden sakındığınız halılarınızda oluşan kir ve lekelerin en iyi leke çıkarıcı doğa dostu deterjanlar ile yıkayarak halılarınıza yeni alınmış görüntüsü veriyoruz.

Esentepe Halı Yıkama Fabrikası, kurulmuş olduğu günden beri artan müşteri memnuniyetini en iyi hizmetler vererek oluşturmuştur. Çalışma arkadaşlarımızın özverili şekilde çalışarak sizlerin sırtınızdaki yükü hafifletmek istiyoruz. Her eve her bütçeye şeklinde oluşturduğumuz prensibimiz ile en ekonomik fiyatları sizlere sunuyoruz. Esentepe Halı yıkama Fabrikasının en büyük özelliklerinden birisi ise kapınıza kadar gelen çalışma arkadaşlarımızın ve diğer ekip arkadaşlarımızın güler yüzlü, tatlı dilli ve iletişi kurmayı seven kişilerden oluşmuş olmasıdır.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...