Tıkla AraWhatsapp

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama Fabrikası

Esenler halı yıkama bölgelerimiz içerisinde yer alan bir ilçemizdir. Bu ilçemizde yer alan tüm semtlere hizmetimiz aktif bir şekilde devam etmektedir. Kale halı yıkama fabrikası olarak müşteri memnuniyeti için çalışmalarımızın kalitesini artırarak kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Buna yönelik olarak fabrikamızda ki makine sistemleri gerekli olan teknolojik uyuma kavuşmuştur.

Esenler Halı Yıkamada Çalışma Prensibi  ve Adımları

Halı yıkama hizmetlerimizde genel olarak ilk adım siz değerli müşterilerimizin bizleri araması ile başlamaktadır. Sonrasında ücretsiz servisimiz belirtmiş olduğu saatler içerisinde sizleri evinizde ziyaret ederek halılarınızın hangi çeşitler de olduğunu ve metre karelerini belirleyerek ödemeniz gereken tutarı ortaya çıkartarak teslim alırlar. Sonrasında fabrikamıza gelen halılarınız belirli bir uyum içerisinde toz alma, yıkama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme adımlarını izleyerek sonuçlandırır. Son olarak sizleri arayarak yine uygun zaman içerisinde halılarınızı sizlere teslim etmekteyiz. Halılarınızın kontrolü sonrasında ödeme talep edilmektedir. Eğer ki halılarınızda problem var ise yeniden yıkama işlemi için ücretsiz bir şekilde fabrikamıza gönderilir tekrardan.

Esenler Halı Yıkama Bölgeleri Nelerdir?

Esenler ilçemizde çok fazla semt bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet bu semtlerin tamamında aktiftir. Bu semtlerin isimleri tek tek saymak gerekir ise,

[tx_row] [tx_column size=”1/2″]Birlik Mahallesi
Çiftehavuzlar Mahallesi
Davutpaşa Mahallesi
Fatih Halı Yıkama
Mimarsinan Halı Yıkama
Namıkkemal Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi ( Atışalanı )
Menderes Mahallesi[/tx_column] [tx_column size=”1/2″]Havaalanı Mahallesi
Tuna(Karabayır) Mahallesi
Turgutreis Mahallesi
Yavuzselim Mahallesi
Kazımkarabekir Mahallesi
Kemer Mahallesi
Nenehatun Mahallesi
Oruçreis Mahallesi[/tx_column] [/tx_row]

Görüldüğü üzere esenler çok büyük bir ilçedir. Bu nedenle halı yıkama hizmetimizi bu ilçemiz de yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Profesyonel, titiz,hijyenik ve en uygun fiyatlarla bir hizmet talep ediyorsanız doğru adresin kale halı yıkama fabrikası olduğundan emin olabilirsiniz.

Esenler halı yıkama müşteri destek hattımız sürekli olarak 7/24 istediğiniz tüm saat aralıklarına sizlerin taleplerini karşılamak için telefon başındadır. Bizleri aramanız ve talepleriniz bildirmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...