Tıkla AraWhatsapp

Ekinoba Halı Yıkama

Büyükçekmece semtlerinden bir tanesi olan ekinoba da halı yıkama hizmetini profesyonel kalitede sunmaktayız. Ekinoba Halı Yıkama arayışı içinde olanlar için doğru ve kaliteli çözüm olmak için elimizden gelen en iyisini yaparak sağlıklı neticeler almaktayız. Memnuniyet garantisini veren nadir halı yıkama fabrikalarından biri olarak yaptığımız işin kalitesinden emin olduğumuzu vermiş olduğumuz garantili hizmet anlayışı ile gösterdiğimizi düşünmekteyiz.

Ekinoba Halı Yıkama

Ekinoba Halı Yıkama

Ekinoba Halı Yıkama Fabrikası olarak  toz alma, yıkama, sıkma, nem alma, paketleme gibi tüm işlemleri makine sistemi ile gerçekleştirmekteyiz. Servislerimiz  hem halılarınızı alırken hem de teslim ederken ücretsiz olarak çalışmaktadır. Kale Ekinoba Halı Yıkama ile sizde güven ile bizlere geri dönüş yapa bilirsiniz. Bizlere ulaşmak için 0212 909 36 28 nolu telefondan bizlere ulaşa bilirsiniz.

Büyükçekmece‘nin tüm semtlerinde profesyonel hizmet almak isteyenlerin bizleri aramasının yeterli olacağını belirtmek istiyoruz. Kale Halı Yıkama Firmamızın kalitesinden vaz geçemeyeceksiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...