Tıkla AraWhatsapp

Dizdariye Halı Yıkama

Büyükçekmece semtleri arasında bulunan dizdariye semti için halı yıkama hizmetini kurumsal ve teknolojik bir alt yapı ile sağlamaktayız. Dizdariye Halı Yıkama fabrikası sorununa doğru teknolojiler ile yeni bir vizyon kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.  Merdiven altı halı yıkama işletmelerinin çoğunlukta olduğu Büyükçekmece semtlerine kaliteli, güvenli, hijyenik ve bunların yanında en uygun fiyatlara halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Dizdariye Halı Yıkama

Dizdariye Halı Yıkama

Dizdariye Halı Yıkama hizmeti almak isteyenler bizlerle iletişime geçerek halılarını evlerinden almamızı sağlaya bilirler. Bizlere ulaşmak için web sitemizin iletişim bölümünde de yer alan 0212 909 36 28 nolu telefonumuzdan kullana bilirler. Halı Yıkama işlemlerinde halılarınızı kendi evimizin halıları gibi sahiplenerek sizlerin istemeyeceği hiç bir uygulamayı yapmamaktayız.  Büyükçekmece semtlerinde halı yıkama hizmetinde %100’e yakın memnuniyet garantisi vermenin hassasiyeti ile kendimizi sürekli olarak teknolojiye ayak uyduran bir fabrika haline getirdik.

Dizdariye Halı Yıkama başta olmak üzere bizler Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçeşehir  ilçelerinde ve bu ilçelerin tüm semtlerinde kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Doğru yöntemlerle halılarınızı kusursuz olma hedefi ile en iyi şekilde yıkayıp sizlere ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...