Tıkla AraWhatsapp

Cennet Halı Yıkama

Halı temizliği dendiği zaman ev hanımları olarak uzun bir uğraştan ibaret olduğunu herkes bilir. Bir evin halılarını yıkamak bazen bir haftayı bile geçebilir. Halıların yıkanma sırasındaki yorgunluğunuzu haftalarca atamadığınız bile olabilir. Cennet halı yıkama ile artık halılarınız siz yorulmadan temizlenecek.

Cennet Halı Yıkama Fotoğrafları

             Şirkette bulunan tüm elemanlar son derece işlerini iyi yapan ekipten oluşmaktadır. Cennet halı yıkamayı aradığınız takdirde evinizden özel servislerimiz ile teslim almaktayız. Halılarınız güvenli bir şekilde firmaya ulaşmaktadır. Teslim aldığımız halılar son teknoloji arındırma makineleri ile tozları ve kirleri arındırılır. Tozları arınmış halılar yıkama makinelerinde güzelce yıkanır. Üretilen makineler her halının özelliğine göre üretilmiş olduğu için en iyi şampuanlar ile halılarınıza zarar vermeden yıkanır. Makinelerin sık fırçalı olduğu için halılar kısa sürede tertemiz olacaktır. Bu sayede halı temizlemek için son gücünüzü harcamanıza gerek kalmayacaktır. Yıkanan halıların fazla sulardan arındırmak için sıkma makinelerine verilir ve fazla sulardan arındırılmış olur. Saatlerce halılarınızın sularının akmasını beklemek zorunda kalmamış olacaksınız. Yıkanan halıların kuruması için özel kurutma odalarına götürülür. Kurutma odaları kapalı ve temiz bir alan olduğu için halılarınız dışarıdan gelen toz ve kirlere maruz kalmamış olur. Kuruyan halıların üzerinde yün kalma riskine karşı hav alma makinelerinden geçirilir. Halılarınızın üzerinde toz ve halı yünlerinin kalıntılarından kurtulmuş olur. Halılarınızı yerleştirirken tekrar süpürmenize gerek kalmaz. Cennet halı yıkama elemanları son olarak halıları kalite kontrolden geçirerek halılarınızı kontrol etmiş olurlar.

               Halılarınız tüm işlem sonrasında tertemiz ve hiçbir zarara uğramamış olacaktır. Teslim aşamasında halılarınızın toz ve kir almaması için özel poşetleme sistemi ile halılar poşetlenir. Evinizden güvenle teslim aldığımız halılar tekrar aynı güvenle evinizin kapısına kadar geri teslim edilir. Metrekare hesabı ile fiyat verdiğimiz için her halıya göre fiyatlarınız değişmektedir. Çok makul fiyatlara, hiç yorulmadan halılarınız tertemiz olsun istiyorsanız cennet halı yıkama her zaman hizmetinizde olacaktır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...