Tıkla AraWhatsapp

Celaliye Halı Yıkama

Celaliye Halı Yıkama Fotoğrafları Celaliye Halı Yıkama

Bildiğiniz tüm yöntemleri unutun! Bugüne dek karşılaştığınız, artık çağ dışı kalmış ve sıkıldığınız temizlik uygulamalarını yok sayın! Sadece gözle görülen bir temizlik anlayışından sıyrılmış, hijyene önem veren, derinlemesine temizliğe gönül vermiş, kısacası aynı sizinki gibi bir anlayışla işimize gönül veriyoruz.

Celaliye Halı Yıkama olarak firmamızın en çok önem verdiği konu %100 müşteri memnuniyetidir. Bize güvenen müşterilerimiz için en iyisini, en güzelini yapmak için çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz, sizler en iyisini hak ediyorsunuz. Firma olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha yakın tanıtmak istiyoruz.

Celaliye Halı Yıkama, artık bir klasik haline gelmiş çağ dışı yöntemleri değil, son teknoloji ürünlerini kullanarak temizlik yapan modern bir firmadır. Pek çok müşterinin halılarının beraber toz dolaplarında döndürüldüğü,  son derece sağlıksız koşullarda yıkandığı ve açık alanlarda kurutularak bakteri yuvası halinde evlere teslim edildiği yöntemleri asla kullanmıyoruz! Her bir müşterimizin halılarını özenle, titizlikle temizliyor ve söz verdiğimiz sürede teslim ediyoruz.

Celaliye Halı Yıkama’daki Temizlik Serüveni

Halılarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren bizim için oldukça keyifli ve heyecanlı bir süreç başlar. Her yıkadığımız halıda kendimizi daha profesyonel ve size daha yakın hissederiz. Bütün çalışanlarımız, kullandığımız tüm ekipmanlar ve iş disiplinimiz bağlamında kendimize güveniyoruz. Çalıştığımız her müşteri bizim için gurur kaynağıdır. Teslim aldığımız halılarınızı öncelikle yeni sistem toz alma makinesiyle tek tek çarpma ve vakum etkisiyle yıkamaya hazırlarız. Yani halılarınız yıkama aşamasına geçmeden önce tüm kir ve tozlardan arınmış olur, böylece yıkarken halının diplerinde çamur etkisi oluşmaz. Tam otomatik halı yıkama makinesiyle halılarınız tek tek yıkanır. Bu süreçte organik şampuanlar kullanırız.

Her halıyı tek tek yeni sistem santrifüj makinesiyle zarar vermeden %95 oranında kurutur, özel kapalı alanlarımızda bakterilerden uzak biçimde tam kurutma işlemini gerçekleştiririz. Son olarak da halılarınızın üzerinde oluşan havları son teknoloji ürünlerle tarayarak yumuşaklığına, renk ve dokularına zarar vermeden alır, size teslim etmek üzere pırıl pırıl bir hale getiririz. Bizi bir marka haline getiren bu disiplinimiz ve sizin memnuniyetiniz odaklı çalışma hevesimiz sayesinde kendimizi geliştirdik ve ilerlemeye devam ediyoruz. Serüvenimize katılmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Başarımızı sizlerin mutluluğuna borçluyuz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...