Tıkla AraWhatsapp

Büyükşehir Halı Yıkama

Halı yıkamak, bahar temizliğinin en zor kısmıdır öyle değil mi? Ama mutlaka her yıl yapılması gereken bir uğraştır. Büyükşehir Halı Yıkama olarak bu zor uğraşı sizin omuzlarınızdan alarak, kısa sürede halılarınızı ilk gün ki gibi tertemiz yapıyoruz. Halılarınızı yıkarken evinizin titizliğine göre hareket ederek, en kaliteli ve sağlığınıza asla zarar vermeyecek malzemeler kullanıyoruz. Evinizden aldığımız halınızı, büyüklüğüne göre fiyatlandırarak en kısa sürede temizleyerek, evinize teslim ediyoruz.

Büyükşehir Halı Yıkama

Büyükşehir Halı Yıkama

Büyükşehir Halı Yıkama olarak en önemli şirket politikamız, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu amaç ile başladığımız bu işte halı yıkamanın çok basit ve zararlı malzemelerle yıkanmaması gerekliliğini göz önünde bulundurarak, halılarınızı en ince ayrıntısına kadar temizlemekteyiz. Bunun en önemli nedenlerinden biri de; halıların yapısı bakımından kir ve mikropları çok rahat bir şekilde barındırmasıdır. Halı yıkarken bu ince ayrıntıları göz ardı etmek, halıyı sadece sabunlar ve durulamak, görüntüyü güzelleştirir ama asla tam istenen gerçek temizliği sağlamaz. Şirketimizin bu bağlamda izlediği temizlik politikası da sizlere layık olmak için çeşitli kademelerde gerçekleştirilir. Böylece sizlere daha sağlıklı bir hizmet verebiliriz.

Büyükşehir Halı Yıkama Fabrikası

Büyükşehir Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Kademelerimiz 

  • Halılar ilk olarak üzerindeki çeşitli toz ve katı kirlerden vakumlu makineler ile temizlenir. Bu sayede yıkama esnasında kirler halıya yapışmaz.
  • Katı kirlerden arınan halılar yoğun hava ile tekrar temizlenir.
  • Diğer aşamada halılar son teknoloji vakumlu makinelerimizle yoğun bir şekilde yıkanarak, halılar ilk gün ki temizlik kalitesine getirilir.
  • Bu aşamalar sonucunda halılarınız havalandırılarak teslimatı bekler.

Bu izlenen aşamalar sonucunda halılarınız uzman personelimiz tarafından, evlerimize ve ya işyerlerinize teslim edilir. Bu sayede sizleri en zor temizlik yükünden kurtarmış ve bu temizlik sayesinde evlerinizin huzur ve sağlığını artırmaktayız.

Büyükşehir Halı Yıkama Firması

Büyükşehir Halı Yıkama Firması

Büyükşehir Halı Yıkama ile siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve huzuru bizim için çok önemlidir. Bu önem doğrultusunda, tecrübeli personelimiz ve son teknolojiye ayak uyduran envanterimiz ile sizlerin hizmetinde olmaktan çok mutluyuz. Sizler de bu mutluluğa ortak olmak için bizleri arayın ve evinizin en değerli eşyaları olan halılarınızı sizler için temizleyelim. Kartvizitimiz hizmetimizdir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...