Tıkla Ara02129093628

Bulgurlu Halı Yıkama

Bulgurlu Halı Yıkama Firmaları

Bulgurlu adını, burada yapılan bir savaştan sonra Padişaha gelinerek savaşla alakalı bilgi verilmesi esnasında “Düşmanla Bulgur gibi kaynaşma oldu” cümlelerinin kullanılması vesilesiyle, isminin Bulgurlu olarak kaldığı rivayet edilir. Bulgurlu İstanbul’un Anadolu yakasındadır. Tarihi mahallerin arasında yer alır ve Üsküdar’ın en büyük mahallesidir.  1200’lü yıllarda kurulmuş olan Bulgurlu hamamı hala görkemiyle hizmet vermektedir. Bizde Bulgurlu Halı Yıkama Firması olarak temizliğine önem veren bu semtte hizmet vermekteyiz. Halılarınızı yıkarken ağartıcı özelliği olan kimyasal ürünler kullanmıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu maddeler halının Doğal rengini bozarak kötü ve yıpranmış bir görüntü oluşturacaktır.

Bulgurlu Halı Yıkama hizmeti için son teknoloji ile hazırlanmış fabrikamıza sizleri beklemekteyiz.

Ayrıca Bulgurlu Halı Yıkama Firması olarak biz halıların özel havuzlarda durulanmasını sağlayarak, deterjan artıklarından tam olarak kurtulmasını sağlayarak daha uzun yıllar kullanmanızı sağlıyoruz. Çünkü kalan deterjan artıkları halının ömrünü kısaltır. Ayrıca halıların kurutulma işleminde de gereken özeni göstererek güneş görmeyen, havadar yerler kullanmaktayız.

Bulgurlu Halı Yıkama Firması olarak biz halılarınıza gereken özeni göstererek, hijyen kurallarına uygun temizliğini sağlayarak siz sevgili müşterilerimize en kısa sürede ulaştırarak müşteri potansiyelimizi arttırıyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*