Tıkla AraWhatsapp

Bostancı Halı Yıkama

Bostancı Halı Yıkama Firması

Bostancı Halı Yıkama hizmet bölgelerimiz içerisinde olan bir Kadıköy semtidir. Geçmişi ile çok eski bir semt olan bostancının yaklaşık olarak 35 bin civarında bir nüfusa sahiptir. Temizlik konusunda çok titiz davranan bir nüfusa sahip olması nedeni ile yıl içerisinde 2-3 defa halı yıkama talebi gelmektedir kitlesel olarak.

Bostancı halı yıkama firması olarak bu yoğun talebi karşılamak ve memnuniyet açısından ideal sonuçlar elde etmeye yönelik tüm sistemlerimizi kurulu haldedir. Halı yıkama diğer temizlik hizmetlerinden çok farklıdır. Çünkü halılar aşırı hassas yapılara sahiptir. Özellikle ipeksi halılar için yapılan temizlik uygulamalarında kullanılan yanlış bir şampuan türünün halının tüm renklerinde bozulmalara neden olması kaçınılmaz olacaktır.

Bostancı halı yıkama fabrikası olarak Kale Halı Yıkama garantisi ile halılarınız için gerekli olan tüm hassasiyeti göze alarak yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Temizlik halılar ev ve iş yerlerinizde huzurlu yaşama ve çalışma için ilk önceliktir. Bu önemli sizlerin isabetli bir şekilde yaşaya bilmesi için halılarınızı bostancı halı yıkama firmamıza teslim etmenizi beklemekteyiz.

Uygun ve doğru fiyat, Kurumsal ve profesyonel çalışma anlayışı, temizlik açısından garantili hizmet ile doğru tescil Bostancı Halı Yıkama Firması olduğunu sizlere kanıtlayacağız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...