Tıkla AraWhatsapp

Boğazköy Halı Yıkama

Boğazköy Halı Yıkama

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Şimdilerde yere serilen halılar eski zamanlarda duvarlarımıza dahi asılmışlardır. Bizler için çok değerli olan halılarımız aynı zamanda hijyen kaynağı ya da hijyen sorunu olabilmektedir. Zaman içerisinde kullandığımız halılar kirlenmekte, üzerine bir takım sıvılar dökülerek halının hijyenini olumsuz olarak etkilemektedirler. Halıların üzerinde sadece bizler değil, bağışıklık sistemi bizlere göre daha zayıf olan bebek veya çocuklarımızın dolaştığını göz önünde bulundurduğumuzda hijyenin çok daha önemli olduğunu anlamış oluruz. Bu doğrultuda Boğazköy Halı Yıkama hizmetlerinde önemli bir bölge olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kale halı yıkama fabrikamızdaki tüm hizmetlerimiz inceleye bilirsiniz.

Halılarımıza biriken kir veya benzeri şeyleri bazen süpürerek, bazen silerek gidermeye çalışırız. Fakat ne kadar uğraşırsak uğraşalım tamamen bu kir vb. şeylerden kurtulmamız mümkün olmaz. Çünkü halımızda ki kirler zaman için birikerek halının taban kısmına ve orada bir tabaka oluşturur. Bu oluşan tabakayı temizlemek için halı yıkama firması olarak teknolojinin son gözde makineleriyle hizmet vermekteyiz. Halılarınızı sizden teslim aldıktan sonra son derece profesyonel olan ekibimiz tarafından son model makinelerle temizliği yapılır. Halılarınızın hem ömrünü uzatmış olursunuz hem de halılarınız ilk günkü haline dönüşür. Halılarınız böylece hijyen durumundan sorunsuz hale gelmiş olurlar. Hijyen halı temizliği konusunda Boğazköy Halı Yıkama bölgesinin kaliteli halı yıkama hizmetleri konusunda oldukça iddialı olduğundan söz etmek mümkün olmaktadır.

Halı dışında yorgan, koltuk, battaniye gibi birçok ürünün temizliği de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Fiyatlarımız hizmet kalitemize göre oldukça uygundur. Kale Halı Yıkama Fabrikası olarak yılların getirmiş olduğu bir deneyim ve uzmanlıkla hizmet vermekteyiz. Halı yıkama hizmetimizde ki titizliğimizi Boğazköy’de de sürdürmekteyiz. Boğazköy Halı Yıkama hizmetlerinin kaliteli ve uygun fiyatlı olarak verildiği bir bölge konumundadır. Bizlere destek hattımızdan 7/24 ulaşabilir ve dilediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Bizi bizden hizmet alan komşu ve akrabalarınıza sormadan karar vermeyiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...