Tıkla AraWhatsapp

Bizimkent Halı Yıkama

Halılar kültürümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan birer eşyadır. Evlerin dizaynında değişmez bir yere sahiptirler. Her ne kadar evdeki malzemelerle bakımlarını yapmaya çalışırsak çalışalım halı temizliğinde elimizdeki imkanlarla tam manasıyla başarılı olamayız. Bu yüzden halıların ilk günkü gibi temiz ve bakımlı görünmeleri için halı yıkama firmalarına ihtiyaç vardır.Bizimkent Halı Yıkama 01

Evinizin görünümü ve temizliği için halınız periyodik olarak yıkatmanız gerekir. Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübesi, sunduğu hizmetin kalitesinin yanı sıra uzman kadrosuyla Bizimkent Halı yıkama fiyatları kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilkeli yaklaşımıyla halı yıkamada aradığınız adrestir. İstanbul geneline hizmet veren firmamız kurduğu ağ sayesinde halılarını alırken ve teslim ederken hiçbir ücret talep etmez. Bunun yanında şayet bir müşteri yıkanan halısından memnun kalmazsa yıkama işlemi ücretsiz olarak tekrarlanır ve böylece %100 müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. Halınızın ebadı ve türüne göre en uygun fiyatı kaliteli hizmet politikamızla birleştiriyoruz. Halılarınızı yıkama ve kurutma süreçlerinde son teknoloji ürünü makinalar tarafından yıkıyor ve sizden gelen talep doğrultusunda bakım ve onarımı yaparak ilk günkü ihtişamlarını korumalarını sağlıyoruz.İstanbul geneline hizmet veren firmamız teslimatlarını 4-5 gün içerisinde yapmaktadır.

Bizimkent Halı Yıkama Fabrikamız, İstanbul Halı Yıkama adı ile de alınacak kadar geniş bir bölgeye hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerimizde sizlerin memnuniyetini garanti altına alıyor ve bu verdiğimiz garantiden en çok bizler firma olarak memnun kalmaktayız.

Bizimkent Halı Yıkama Fabrikası 01

Bizimkent Halı Yıkama Fabrikası fiyatları kadar verdiği hizmetin kalitesi ve hızıyla da müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Halınızın bakımı ve temizliği için uygun fiyat, hizmet garantisi ve kaliteyi birleştiren firmamız sizden sadece bir telefon uzaklıkta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...