Tıkla AraWhatsapp

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları Görselleri Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları Hizmeti

Halılar şüphesiz ki evimizin tüm ve tozunu kirini bünyesinde barındıran eşyalarımız dandır. Havada uçuşan en küçük toz zerrecikleri dahi bir süre sonra yere inerek halımıza yerleşir. Tüylü yapılarından dolayı da üzerine düşen her tür kiri emerek dibine doğru çeker. En çok vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarımızın zeminini kaplayan halıların dibinde sayısız türden kirler birikir. Toz ve kirin yani sıra halıların üzerine damlayan meyve çay kahve gibi zor lekeler. Evcil hayvan tüyleri, yemek kalıntıları. Özellikle halılarınız açık renkli ise halı yıkama tam bir eziyet haline gelir.

Halı silmek temizlik için bir çözüm değildir. Saatlerce uğraş verip sildiğiniz halıların sadece üst kısmı temizlenir ve parlar. Peki ya dipleri? Zaten aylarca biriken kir katmanının üzerine birde hali silmek için kullandığınız deterjanların kalıntıları eklenir ve aslında temizlikten çok halı diplerini daha da kirletmiş olursunuz. Halı silmek için market raflarında çok yüksek fiyatlara satılan deterjanlara verdiğiniz para gibi verdiğiniz emekte gereksiz bir iş uğruna adeta buhar olup uçar. Peki, halı yıkama işi evde mümkün müdür? Aslında apartman yaşantısında pekte mümkün değildir. Halıları bir şekilde balkonunuzda yıkadınız diyelim. Sonuçta suyunun akması içi aşağı sarkıtmak zorundasınız ki buda komşularınıza rahatsızlık verir. Hava şartlarını önceden kestiremezsiniz bu yüzden yıkadığınız halıların kuruması günlerce sürebilir. Tüm bunların yanında harcanan onca emek yorgun kollar ve yaralanmış dizler. Neyse ki Beylikdüzü halı yıkama firması var sizibu eziyetten kurtarmak içi n bir telefon kadar yakınınızda bekliyor.

    Kaliteden ve profesyonellikten asla taviz vermeyen şirketimiz. Bünyesinde bulundurduğu uzman personel yapısı ve modern cihazlarıyla halı yıkama hizmetinde fark yaratıyor.

Halı temizliğinde kullandığımız ürünler kesinlikle insan ve çevre sağlığına zarar vermez. Ayrıca her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarını duyunca da çok şaşıracaksınız. Özellikle halı yıkama işi için evde harcadığınız onca su ve deterjan masrafıyla kıyaslarsanız. Beylikdüzü halı yıkama firması aslında bu hizmeti sizlere ne kadar ekonomik imkanlarla sunuyor bir kere daha anlarsınız.

Bir telefon ile evinize gelen ekibimiz halılarınızı teslim aldıktan sonra halınızın dokusuna hiçbir zarar vermeden özenli bir şekilde temizler, kurutur ve en seri biçimde adresinize teslim eder. Geriye mükemmel temizliğin mis gibi kokusu kalır.

Beylkdüzü Halı Yıkama Fabrikası Fotoğraf

Beylkdüzü Halı Yıkama Fabrikası Görselleri

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması Fotoğrafı

Beylikdüzü Halı Yıkama Firması

Beylikdüzü Halı Yıkama Firmaları Detayları

Beylikdüzü Halı Yıkama Firmaları

Beylikdüzü Halı Yıkama Görseli

Beylikdüzü Halı Yıkama

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...