Tıkla AraWhatsapp

Beylikdüzü Bölgesinde Halı Yıkama

Beylikdüzü bölgesinde halı yıkama işletmelerinin sayıları son 10 yıldır oldukça artmıştır. Nüfusa paralel bir artış gösteren sektör kendini geliştirerek büyümeye devam etmektedir. Halı yıkama sektöründe yenilikçi çözümler üreten bazı firmalar markalaşma yönünde eğilim gösterirken %60’lık bir oran fason yıkama yöntemi ile kendine bu bölgede yer bulmaya çalışmaktadır.

Beylikdüzü Bölgesinde Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü Kale halı yıkama fabrikası bu alanda markalaşma yöntemini benimseyen nadir firmalar arasındadır. Gerek müşteri memnuniyet oran gerek ise fabrikada ki teknolojik makineler sayesinde hijyenik ve sorunsuz yıkama işlemleri gerçekleştirmektedir. Beylikdüzü ilçemiz saha büyüklüğü olarak geniş bir alanı kapsamaktadır. Bu nedenle günü birlik servis hizmetlerinde aksamalar söz konusu olmaması  için haftanın tüm günleri pazar dahil bölgenin firmaları tarafından hizmet verilmektedir. Kale halı yıkama fabrikamız aynı zamanda akşam saatlerinde servis hizmeti ile işlerinden evlerine geç gelen müşterileri düşünerek çözüm üretme yöntemini seçmiştir.

Halı Yıkama Fiyatları Beylikdüzü

Halı yıkama fiyatları Beylikdüzünde çok farklılıklar göstermektedir.  Bu fiyatların farklı oluşunun bir çok nedeni vardır. Kısaca sıralamak gerekir ise;

 1. İlk başta fason halı yıkama işi yapanların sürümden kazanmak için seçtikleri bir yöntemdir ucuz halı yıkama.
 2. Müşteri memnuniyetini önemsemeyen ve önemsemeyen firmaların kullanmış olduğu etkili ve etkisiz şampuanlar nedeni ile düşük ve yüksek metre kare fiyatları ortaya çıkmaktadır.
 3. Fabrika sistemi yerine daha basit bir sistem ile yıkama yapan işletmelerin yatırım maliyetlerinin az olmasına bağlı olarak fiyatlarda daha uygun rakamlar ortaya çıkmaktadır. Ama bu durum sizlere aynı zamanda hijyenik bir yıkama garantisi vermemektedir.

Doğru Halı Yıkama Seçme Yöntemleri

Kale halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en iyi halı yıkama firmasını belirlemeniz için yapmanız gereken inceleme kriterlerini belirtmek istiyorum. Bizleri arayan bir çok müşterimiz gibi sizde her sene yeni halı yıkama fabrikası aramaktan bıktınız ve bunun için bir çözüm arıyorsanız lütfen aşağıdaki kriterlere göre çalışacağınız fabrikayı belirleyiniz.

 1. Eğer bula biliyorsanız mutlaka tavsiye edilen bir firmayı deneyin.
 2. Google üzerinde arama yaptığınızda reklam bölümlerinde ki sitelere hemen güvenmeyin.
 3. Firma ismi sonuna şikayet yazıp arama gerçekleştirin google üzerinden. Bu şekilde o firma ile ilgili eğer var ise şikayetler onları görebilirsiniz.
 4. Firmanın web sitesine girdiğiniz de sabit telefon, sabit fabrika adresi bilgilerinin olup olmadığını kontrol ediniz.
 5. Telefon ile iletişimde sizle olan diyaloglarına göze alınız.
 6. Web Siteleri üzerinden fabrika ile ilgili görsel içerikler mevcut mu kontrol ediniz.
 7. Gitmeseniz de mutlaka fabrikanızı ziyaret edebilir miyim diye sormanızı da tavsiye ediyorum.

Yukarıda belirtmiş olduğum 7 maddeyi uygulayarak bir firma hakkında net olmasa da büyük oranda fikir sahibi olacaksınız.

Beylikdüzü Yerinde Halı Koltuk Yıkama

Beylikdüzü ilçemiz ve semtlerinde yerinde halı, koltuk takımları, yatak ve sandalyelerinizi yıkamaktayız. Bu konuda kullanmış olduğumuz makineler gerekli olan tüm işlemleri yapacak potansiyele sahiptir. Aynı zamanda kulanmış olduğumuz şampuanlar ürünlerinize zarar vermeyecek özelliklere sahiptir. Halı ve koltuk yıkatma işlemleri her ne kadar vakum makinesi ile çekim yapılsa da kuruma süreci ortamın sıcaklığına bağlı olarak 2 ile 8 saat arası süre bilmektedir. Bu tür hizmet alımlarında bu süreleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Halı ve koltuk üzerinde ki lekeleri çıkarmak çoğu zaman kolay olabilmektedir. Ancak yataklar üzerinde var olan lekeler için garanti sözü vermemekteyiz. Kumaş yapısı hassas olan yataklar için %60 oranında bir temizlik söz konusu olmaktadır. Her zaman dürüst hizmet anlayışı içerisinde siz değerli müşterilerimize doğru söylemlerle yaklaşmaktayız.

Yerinde halı ve koltuk yıkama çalışmalarında fiyatlarımızı belirlerken yapılacak işin büyüklüğü yada küçüklüğü m2 fiyatlarında değişimlere neden olmaktadır. Bu nedenle bizleri arayarak talep ettiğimiz doğru bilgileri verirseniz sizlere en uygun fiyatı belirleyeceğiz.

Beylikdüzü İlçesi

Beylikdüzü ilçemiz İstanbul’da en çok yeşil alana sahip ilçeler arasında başı çekmektedir. Nüfus olarak resmi kaynaklarda 2018 için 314 bin görünse de 2019 yılı itibari ile bu sayı 400 bina yaklaşmış durumdadır. Mevcut inşaat projelerinin doluluk oranı %80’leri bulsa da konut sayısının çok olmasına bağlı olarak nüfus artışı artarak devam edecektir.

Beylikdüzü belediyesinin hazırlamış olduğu Beylikdüzü Kent Belleği web sitesinde Beylikdüzü hakkında merak ettiğiniz tüm konuları bula bilirsiniz.

Özellikle yelişi sevenler için bulunmaz ilçeler arasında yer almaktadır. Şuan büyük oranı bitmiş olan ama yeni etapları devam eden yaşam vadisi, koruluklar ve düzenli bir kentsel yapıya sahip olmasının verdiği sitelerin bahçe düzenlemeleri ile ilçe yeşillikler içerisindedir.

Beylikdüzü İlçesi hakkında bilgi

1997’de ilçeye taşınan biri olarak ilçenin gelişmesine canlı şahitlik ettim. Toprak yollar, devam eden inşaat alanları ve olmayan çevre düzenlemeleri ile düzensiz bir ilçe halinde iken günümüze geldiğimizde çok farklı bir çehreye kavuştu beylikdüzü.  Daha öncesinde Büyükçekmece ilçesine bağlıydı sonrasında kendi belediyesini kurması ile hızlı bir yenilenme süreci geçirdi.

Beylikdüzü ilçesi yüzölçümü

Beylikdüzü ilçemizin izdüşüm alanı 3.738 km²’dir. Beylikdüzü hakkında tarihsel gelişmeler hakkında daha çok bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız. Bu sayfa Beylikdüzü kaymakamlığının resmi sayfasına yer alan beylikdüzü ilçemiz hakkında bölümüne yönlendirmektedir sizleri.

Beylikdüzü Mahalleri Listesi

Beylikdüzü mahalleri en son hali ile 2019 listesi şu şekildedir;

 • Barış Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Gürpınar Mahallesi
 • Marmara Mahallesi
 • Yakuplu Mahallesi
 • Adnan Kahveci Mahallesi
 • Büyükşehir Mahallesi
 • Dereağzı Mahallesi
 • Kavaklı Mahallesi
 • Sahil Mahallesi
 • Beylikdüzü Komşu ilçeleri
 • Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları
Beylikdüzü Komşu ilçeleri

Beylikdüzü ilçemizin komşu ilçeleri Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar ilçelerinden oluşmaktadır. Komşu ilçelerimiz bir birine çok yakın olmasından dolayı bu bölgelere de hizmet sağlamaktayız kale halı yıkama olarak.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak ilçemizin yakuplu mahallesinde yer almaktadır merkez fabrikamız. Ancak hizmet olarak tüm Beylikdüzü ve komşu ilçelerine hizmet veriyoruz.Hijyenik ortam, uygun fiyat, profesyonel ekip, teknolojik makine sistemleri, bitkisel halı yıkama şampuanları ve ücretsiz servis seçeneklerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında yer almayı bir başarı hedefi olarak görmekteyiz.

Kale halı yıkama fabrikamızı haftanın tüm günleri istediğiniz saat aralığında arayarak halı alma taleplerini bildire bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...