Tıkla AraWhatsapp

Beykoop Halı Yıkama

Beykoop Halı Yıkama Çalışma Fotoğrafları Beykoop Halı Yıkama Fabrikası

Kale halı yıkama fabrikası olarak hizmet verdiğimiz bölgeler arasında yer alan beykoop için de hizmet sağlamaktayız. Beykoop halı yıkama talepleri olan müşterilerimiz için haftanın her günü ücretsiz servis hizmetimiz vardır. Halı yıkama fabrikaları arasında müşteri memnuniyeti için ticari kardan ödün veren nadir firmalar arasındayız. Çünkü biliyoruz ki en büyük ve gerçekçi reklamın memnun müşteri  ve onun tavsiyeleridir.

Beykoop halı yıkama talepleriniz için bizleri 7/24 istediğiniz saat içerisinde arayıp bilgi alıp randevu oluştura bilirsiniz. Halı yıkama işlemlerimiz konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız istemi kısaca özetleyelim sizler için.

Kale Halı Yıkama Hizmet  Adımları

 1. Halı yıkama hizmetimizde bizleri aradığınız an itibari ile sizle olan hizmetimiz aktif olarak başlamaktadır.
 2. İlk olarak detaylı bilgileriniz alınarak müşteri programımıza dahil edilirsiniz. Daha sonraki aramalarınızda sorunsuz hizmet almanız için bilgileriniz sistemimize kalıcı olarak dahil edilmektedir.
 3. Sonrasında belirlenen gün ve saat içerisinde ücretsiz servisimiz sizleri ziyaret ederek halılarınızı teslim almaktadır.
 4. Halılarınız ücretsiz servisimiz ile alınarak belirli bir düzen ile diğer müşterilerimizin halıları ile karışmaması için belgelenir ve fabrikada uygun bölüme depolanır.
 5. Halılarınız sırası geldiğinde gerekli olan yıkama, sıkma, kurutma ve paketleme işlemleri yapılarak hazırlanır.
 6. Son olarak sizler aranarak teslimat için uygun gün ve saat belirlenir ve yine ücretsiz servimiz ile halılarınız evinize teslim edilir.
 7. Halılarınız tarafınızca kontrol edildikten sonra ödemesi talep edilmektedir.
 8. İleri tarihlerde çeşitli kampanyalarımız telefon sms yöntemi ile sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Beykoop Halı Yıkama olarak halılarınız yukarıdaki çalışma sistemimiz ile yıkanmaktadır. %100 memnuniyet garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Kale Halı Yıkama Markası ile bizler İstanbul Beylikdüzünün tüm semtlerinde yer almaktayız. Bu semtlerin listesi şu şekildedir.

 • Yakuplu Halı Yıkama
 • Bizimkent Halı Yıkama
 • Megakent Halı Yıkama
 • Güzelyurt Halı Yıkama
 • Beykop Halı Yıkama
 • İnnovia Halı Yıkama
 • Beykent Halı Yıkama
 • Adakent Halı Yıkama

Şeklinde tüm beylikdüzü halı yıkama talepleriniz karşılamaktayız. Kale Halı yıkama fabrikamız vermiş olduğumuz tüm temizlik hizmetlerinde titiz ve profesyonel halı yıkama anlayışı ile hareket etmektedir.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...