Tıkla AraWhatsapp

Beşyol Halı Yıkama

Beşyol bölgesinde oturan vatandaşlarımız içi halı yıkama hizmetini sunmaktayız. Küçükçekmece‘nin önemli ve büyük semtlerinden bir tanesi olan beşyol için özel ve ücretsiz servis hizmetimiz vardır. Halılarınızı hızlı ve kaliteli bir şekilde fabrikamızda son teknoloji makinelerle yıkamaktayız.  Küçükçekmece ilçemizin bütün semtlerine özel servis hizmetimiz mevcuttur.

Beşyol halı yıkama olarak fabrikamız müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye getire bilmek için özel olarak dizayn edilmiş olup tamamen makine sistemleri ile yıkama ve kurutma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Halılarınızı bizlere teslim ederken en büyük endişelerinizin neler olabileceği konusunda yeterli tecrübeye sahibiz ve bu tecrübemizi endişelerinizi gidermek için kullanıyoruz.

Beşyol Halı Yıkama

Beşyol Halı Yıkama

Beşyol Halı Yıkama‘da İzlenen Hizmet Sıralaması

  1. Öncelik ile bizleri Google’de Kale halı yıkama veya beşyol halı yıkama diye aratarak web sitemize ulaşmanız gerekmektedir. Ve sitedeki telefon numaralarımızdan bizleri arayarak çalışmamıza başlamış oluyoruz. Bu yazıyı okuduğunuza göre zaten ilk adımı çoktan halletmiş oldunuz.
  2. Sonrasın da ücretsiz servisimiz talep ettiğiniz gün ve saate halılarınızı almak için adresinize gelmektedir. Personellerimiz halı metre karelerini ve çeşitlerini belirledikten sonra sizlere tutarın ve halılarınızın bilgilerinin yazıldığı bir fiş vermektedir.
  3. Fabrikamıza gelen halılarınızı toz alma, yıkama, sıkma, kurutma ve paketleme işlemlerinden geçmektedir. Bu işlemlerin süresi 4 ile 5 gün süre bilmektedir.
  4. Bu işlemler sonrasında sizleri tekrardan arayarak halılarınızı teslim etmekteyiz. Halılarınızı teslim aldıktan sonra kontrollerini yaparak onay vermeniz gerekmektedir.
  5. Ve son olarak bu işlemler sonrasında ücreti tarafımıza ödemeniz gerekmektedir.
  6. Ayrıca halılarınız ile ilgili problemlerde beşyol halı yıkama fabrikamız çözümler üretmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmet adımlarına tam olarak uyulmaktadır.

Müşteri memnuniyetimizi %100 hedefine ulaştırmak için gerekli olan kurumsal yaklaşım içinde hareket etmekteyiz.

Beşyol halı yıkama fabrikamızı tercih ettiğiniz için pişmanlık yaşamayacağınız dan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bizler bu kesinliği verdiğimiz hizmetin kalitesinden emin olduğumuz için vere bilmekteyiz. Halı yıkamada ehil bir firma olmanın haklı gururu ile sizlere hizmette sorunsuzluk vaad ediyoruz.  Bizlere 0212 909 36 28 nolo telefonumuzdan istediğiniz saat aralıklarında arayarak bilgi ve talep de buluna bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...