Tıkla AraWhatsapp

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Firması

Battaniye Yıkama taleplerinize Kale halı yıkama fabrikası ile memnuniyet garantili çözüm bulacaksınız. Soğuk havaların vazgeçilmez ürünlerinden biri battaniyelerdir. Geceleri yorgan üzerinde ya da gün içinde sıklıkla kullanılmaktadır. Havaların ısınmasıyla birlikte sarılıp-sarmalanarak dolaplara ve sandıklara kaldırılır. İşte, sık kullanım görmesi ya da kullanılmadığı zamanlarda raflara kaldırılması gibi durumlar sonucu, bu ürünlerde bakteri ve parazit oluşumu kaçınılmaz olmaktadır. Ayrıca sandık lekesi olarak tabir edilen lekelenmeler de ayrı bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ev tipi çamaşır makinelerinde yıkanan battaniyelerin istenen sonuçlara ulaşmadığını birçok ev kadını tecrübe etmiştir. Makinadan çıkan battaniyelerin yapısı daha ince bir hal alarak ilk işlevini kaybeder. Bunun yanı sıra, yünlerin çekilmesi gibi problemler de en sık karşılaşılan olumsuzluklardan biridir. Yıkanan çift kişilik battaniyelerin artık tek kişilik olduğu gerçeğiyle yüzleşmek can sıkıcı olabilmektedir. Ayrıca üzerindeki lekelerle baş edebilmek için daha fazla efor ve malzeme sarfiyatı olacaktır. Tüm bu olumsuzlukları göz ardı edecek olsak dahi, kurutma sırasında harcayacağınız zaman süreci daha da meşakkatli bir hale getirmektedir.

Battaniye Yıkama Nasıl Uygulanır?

Profesyonel battaniye yıkama hizmeti, tüm olası sorunların önüne geçer. Battaniyenizin iplik yapısına göre özenle seçilecek temizlik ürünleri, yapısal bozulma ve doku kayıplarının yaşanmasına engel olacaktır. Ayrıca öncesinde yapılacak, lekeleri hedef alan müdahalelerle tam kapsamlı bir hijyen sağlamak mümkün olabilir. Bu doğrultuda bir hizmet talebiniz varsa; ilk adımınız güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Tüm temizlik hizmetleri aynı zamanda sağlığa etki eden bir süreci ifade eder. İnsan vücuduyla direk temas sağlayan tüm ev eşyaları sağlık koşullarıyla yakından alakalıdır. Bu temas, fiziksel boyutta olabileceği gibi solunum yoluyla da sağlanabilir. Bu yüzden göze hitap eden bir temizlikten ziyade, derinlemesine ve hijyen standardında bir dokunuş daha uygun olacaktır.

Kale Halı Yıkama battaniye yıkama sürecine değinecek olursak, belli başlı uygulama adımları şu şekilde olmaktadır;

  • Öncelikle firmamız randevu saatlerine sadık kalan bir hizmet anlayışı içerisindedir. Belirlenen gün ve saatte ücretsiz servis aracılığıyla ürünleri evinizden teslim alır.
  • Kuru ve ıslak temizleme yöntemlerinden genellikle ikisi de işleme dahil edilmektedir. Yıkama öncesi tozlardan arındırma gibi ek işlemler de önem arz etmektedir.
  • Dokuya uygun malzemeler seçilir.
  • Yıkama aşamasında gerekli sıcaklık derecesi ayarlanır.
  • Sıkma işlemi yapılırken de deformasyon yaratmamak adına uygun devirlerde bir müdahale gerekmektedir.
  • Kurutma odalarında işlemin son ayağı tamamlanır. Bu uygulama, nemli tek bir nokta bırakılmaması açısından önem teşkil eder. Nemli ve ıslak ürünler bakteri oluşumuna zemin hazırlamaktadır.
  • Paketlenen ürünler müşterinin müsait olduğu zaman aralığında evlere teslim edilir.

Temizlik kapsamına dahil tüm hizmetler ayrı bir hassasiyet ve bilgi birikimine ihtiyaç duyar. Herhangi bir eksik ya da yanlış dokunuş, geri dönüşümü olmayan hasarlar bırakabilir. Bu, dokuya verilebilecek bir zarardan başka, sağlık açısından tehlikeli ürünler meydana getirmek anlamına da gelebilir. Bu yüzden her aşamasını garanti altına alan bir hizmete başvurmanız en yüksek performansı mümkün kılacaktır.

Battaniye Yıkama Fiyatları İstanbul

Battaniye yıkama fiyatları belli parametreler ışığında belirlenir. Bunlar daha çok adet hesabına göre kararlaştırılmaktadır. Ekonomik bir paket için Kale halı yıkama firmamızdan hizmet satın alabilirsiniz. Bu doğrultuda, hem cebiniz hem ürünleriniz zarar görmeden süreç sonuca erdirilecektir.

Battaniye Yıkama Fiyatları İstanbul Firması

Battaniye, yorgan gibi hacimsel varlığı yüksek ürünler, fazla su ve malzeme sarfiyatına sebep olabilir. Profesyonel cihazlarda bu işlem en yeterli seviyede uygulanmaktadır. Bu hizmeti firmamızdan sağlamanız sırasında, enerji ve zaman tasarrufu da satın almış olacaksınız.

Battaniye Kurutma Nasıl Olmalıdır?

Pamuklu, yün, polar vb. içeriklere sahip battaniyeler özel temizlik uygulamalarının yanında, tam teşekküllü bir kurutma faaliyetini gerektirir. Tek düze bir kurutma ile homojen bir işlem sağlanamaz. Her iki yüzünün de en kısa vadede nemden arındırılması gerekmektedir. İpe asılarak yapılacak bir kurutma işlemi en büyük hata olacaktır. Bu, bazen sadece iz bırakma sorununa yol açarken bazen dokuda kayıplara neden olabilmektedir. Battaniyenin nemli bir şekilde kullanılması fiziksel sorunlara neden olurken, katlayıp kaldırılması kötü kokulara ve parazitlenmeye yol açacaktır. Suyu içine çekebilen yapılarda üretilen bu ürünler muhakkak tam tekmil bir kurutma seansına ihtiyaç duyar.

Kale Halı  ve Battaniye Yıkama Hizmeti

Halı Yıkama hizmetleri kapsamında, güvenilir ve memnuniyet odaklı çalışan firmamızdan, 7/24 destek hattını arayarak randevu oluşturabilirsiniz. En kısa vadede en etkili çözümleri tek bir adresten sağlayabilir ve harcadığınız zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Son teknolojik ekipman ve deneyimli personel varlığıyla, modern bir hizmet anlayışını tüm müşterilerimize garanti etmekteyiz.

Battaniye Yıkama Hizmet Bölgeleri

Kale halı yıkama firması olarak fabrikamız İstanbul’da Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece, Esenyurt, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy bölgelerinde hizmet vermektedir. Bu bölgelerde oturuyor ve battaniye yıkatmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçe bilirsiniz. Aynı zamanda bu bölgelerde diğer hizmetlerimiz içinde ücretsiz servis seçeneklerimiz mevcuttur.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...