Tıkla AraWhatsapp

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama Firması

Kale halı yıkama fabrikası olarak hizmet ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz. Buna yönelik Bakırköy halı yıkama fabrikası olarak da hizmetlerimize başlamış bulunmaktayız. Halı yıkama sektörünün güvensiz bir sektör olmaktan çıkarmak için her şeyi kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine kurduk ve bu yönde sürekli daha iyisini hedefleyerek çalışmalar yapmaktayız.

Bakırköy halı yıkama firması olmanın getirmiş olduğu sorumlulukların bilincindeyiz. Özellikle kaliteli özel halıların yıkanması her firma tarafından sağlanacak bir hizmet olmamaktadır. El dokuma, İpek, Bünyan, Çin, Ladik, Nepak, Milas, Hereke gibi özel halılar için ayrıcalıklı şampuan kullanılması gerekmektedir. Normal makine halıları için kullanılan şampuanlar bu halılar için kullanılır ise ortaya renk bozulmaları gibi bir çok olumsuzluk çıkacaktır.

Kale halı yıkama fabrikası gerek teknoloji açısından gerek ise deneyimli personel yapısı ile halılarınızı güven ile yıkanmasını sağlamaktadır. Ve bu konuda müşteri memnuniyet garantisi vermektedir.

Bakırköy Ucuz Halı Yıkama mı?

Bu konuda ucuzluk arayan müşterilerimize açık bir şekilde sektörümüz ile ilgili küçük bir bilgi paylaşmak istiyorum.  Sektörümüz de oto yıkma diye bir kavram mevcuttur. Bu kavramın açıklaması şu şekildedir. Bizler gibi halı yıkama makineleri ile işlem yapmayan basit bir makine ile halılarınızı yere sererek üzerinde yıkama yapılma işlemidir ve hiç bir şekilde hijyenden söz edilmemektedir. Bu tür çalışma yapan merdiven altı firmaların fiyatları bizim fiyatlarımızdan çok düşük olabilmektedir. Ancak senede bir yada iki defa halı yıkama için ayıracağınız bütçeden küçük bir kar elde edeyim derken halılarınızın bozulmasına neden olabilirsiniz. Bu konuda siz değerli Bakırköy halkını uyarmak istedik.

Bakırköy Halı Yıkama’da Neden Bizle Çalışmalısınız?

 1. Yapmış olduğumuz her çalışmada ilk düşüncemiz ve başarı göstergemiz müşteri memnuniyet ve tavsiyesi olmaktadır.
 2. Makine sistemlerimiz teknolojik alt yapıya sahip olup personellerimiz konusunda yıllarca çalışmış deneyimli kadrolardan oluşmaktadır.
 3. Fiyat politikamız olması gereken doğru rakamlardır. Ne piyasanın oto yıkamacı fiyatları ile hizmet veriyoruz nede abartılı fiyatlarla hizmet veriyoruz. Halı yıkama fiyatları sayfamızı inceleye bilirsiniz.
 4. Servis ücretimiz söz konusu değildir ve ödemeler halılarınızı yıkanmış şekilde sizlere teslim ettiğimizde yapmaktayız.
 5. Memnuniyetsizler söz konusu olduğunda ücretsiz yıkama hakkınız garantimiz altınadır.

Bakırköy halı yıkama firması olarak hizmet verdiğimiz semtler;

 • Ataköy Halı Yıkama
 • Cevizlik Halı Yıkama
 • Florya Halı Yıkama
 • Kartaltepe Halı Yıkama
 • Yeşilköy Halı Yıkama
 • Zeytinlik Halı Yıkama
 • Zuhuratbaba Halı Yıkama

Kale Bakırköy Halı Yıkama Firması olarak siz değerli Bakırköy halkı için kalıcı ve kaliteli çözüm noktasında hizmet vermekteyiz. Bizlerle 7/24 saat aralığının önemi olmadan iletişime geçe bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...