Tıkla AraWhatsapp

Bahçelievler Halı Yıkama

Halılar evlerimizi süsleyen birer eşya olmaktan öte kültürümüzde de önemli bir yere sahiptir. Maalesef evimizin temizliği ve bakımına önem versek de elimizdeki temizlik malzemeleriyle halıları yıkamak iyi sonuçlar vermemektedir. Zamanla halılar toz tutmakta, sararıp solmakta ve deforme olmaktır.
Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası olarak İstanbul geneline profesyonel halı yıkama hizmeti veren bir firmayız. Sektörde 10 yılı aşkın tecrübemiz, alanında uzman personelimiz yanı sıra kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamızla halı yıkamada lider bir firmayız.

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Neden Biz?

  1. Makinelerimiz son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır.
  2. Personellerimiz tecrübe ve hizmet bilgisi açısından yeterlidir.
  3. Halılarınızı halılarımız gibi görmekteyiz ve bu yönde çalıma yapmaktayız.
  4. Ücretsiz servisimiz mevcuttur. Halılarınızı evinizden alıp tekrardan evinize teslim etmekteyiz.
  5. Fiyat politikamız piyasa fiyatlarına göre çok daha uygundur.

%100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız kurduğu sağlam altyapı sayesinde evinizden gelip halıları almakta ve teslimat gününe dek sizden hiçbir ücret talep etmemektedir. Ayrıca teslimat sırasında müşterilerimizden gelen herhangi şikâyette halı yıkama işlemi firmamız tarafından ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Sizden aldığımız siparişleri en geç 4-5 gün içinde teslim ederek sizi mağdur durumda bırakmıyoruz. Halılarınızı yıkama ve kurutma süreçlerinde son teknoloji ürünü makinelerle yıkamaktayız. Sizden gelen talep doğrultusunda halınızı yıkamak dışında bakım ve onarım işlerini de yapmakta; böylelikle halınızın ömrüne ömür katmaktayız. Halınızın türü ve boyutlarına göre m2 üzerinden en uygun fiyatı müşteri memnuniyeti garantisiyle sunmaktayız.

Kale halı yıkama olarak bahçelievlerde hizmetimiz kurumsal ve profesyonel olarak sürmektedir. Memnuniyet garantili halı yıkama için bizleri aramanız yeterlidir.

Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası

Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası

Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası halı yıkama konusundaki tecrübesi, sahip olduğu ekipmanın kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla halınız için aramanız gereken adrestir. Haftanın 7 günü 7/24 hizmet veren müşteri hattımızı arayıp herhangi sorununuzda bizlere danışabilirsiniz.

Bahçelievler halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin fikirleri ve öneriler bizler için her zaman çok değerlidir. Bu yönde sizlere küçük bir anlet sunmaktayız. Bu ankete için kısa bir süre vaktinizi ayırarak bizleri yönlendire bilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmetinde Önceliğiniz Nedir?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...