Tıkla AraWhatsapp

Avcılar Halı Yıkama Firmaları

Avcılar Halı Yıkama Firma Görselleri Avcılar Halı Yıkama Firması

Avcılar halı yıkama firmaları konusunda bilgi vermek ve verdiğimiz hizmetler konusunu detaylandırmanın ne kadar önemli oluğunu buğun aldığımız bir çok telefon sonrasında karar verdik. Avcılar Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetini merkezine almış bir firmayız ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Avcılar ilçemizde halı yıkama üzerine hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Bunun nedenleri konusunda birazda kısa kısa bilgi vereceğim. Ve bu kadar çok sayıda halı yıkama firmasının olmasının bir çok olumsuz yanı konusunda da bilgi vermemin önemli bir gereklilik olduğu düşüncesindeyim.

Neden Bu kadar Çok Avcılar Halı Yıkama Firması Vardır?

  • Bunun ilk nedeni ticaretin bir kuralı olan arz talep dengesidir. Yani artık her evde halı yıkama işlemi halı yıkama fabrikaları tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle çok büyük bir talep söz konusudur.
  • Halı yıkama firmalarının ticari vergi açısından çok denetlenemiyor olması bu sektörü şirket açmadan para kazanayım diyen kişiler tarafından kullanılmaktadır.
  • Fason halı yıkama hizmetleri sayesinde halı yıkama fabrikaları çok az olmasına rağmen halı yıkama hizmeti veren fason halı yıkamacıların sayısı oldukça fazladır.
  • Fiyat dengesi çok iyi korunmuş bir sektördür. Yani ortalama fiyatlar bir birine çok yakındır bu nedenle talep eden müşterinin sizden farklı bir firmaya gitme oranı oldukça azdır.

Bu nedenleri artırmak mümkündür ama genel olarak en çok tercih nedenlerini bunlar oluşturmaktadır. Avcılar halı yıkama firmalarının bu kadar çok olmasının nedenlerine değindikten sonra bu durumun olumsuz yanları konusunda da bilgi vermem gerekmektedir.

Avcılar Halı Yıkama Firmalarının Sayısının Çok Olmasının Olumsuz Yanları Nelerdir?

  • Gerçek bir fabrika ile mi yoksa bir fason olarak hizmet veren firma ile mi çalışıyorsunuz bunu kestirmeniz oldukça güç oluyor.
  • Firma sayısının çok olması nedeni ile bir çok işletmecinin merdiven altı hizmet verdiğini anlamanız güç oluyor. Özellikle oto yıkama üzerinden hizmet verenleri anlamak bu yoğun firma sayısı nedeni ile imkansızlaşıyor.

Bu nedenler firmaların sayılarının çok olmasından doğan en büyük olumsuzluklar olarak dile getire biliriz.

Kale Avcılar Halı Yıkama Fabrikası olarak sizleri tüm bu çelişkilerden kurtarıyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve bu işi gerçek anlamda bir meslek edinmenin verdiği özveri ile siz değeli müşterilerimize her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmet vereceğimizin sözünü vermekteyiz.

Avcılar Halı yıkama olarak Avcıların tüm semtlerinde hizmetimiz aktiftir. 

Cihangir Halı Yıkama

Parseller Halı Yıkama

Ambarlı Halı Yıkama

Denizköşkler Halı Yıkama

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...