Tıkla AraWhatsapp

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama Fabrkası

Kale halı yıkma markası İstanbul’un her noktasında ilçe ilçe semt semt hizmet götürmeye devam etmektedir. Bakırköy ilçesinin semtlerinden olan Ataköy için ücretsiz ve haftanın tüm günleri servis hizmeti aktiftir. Ataköy halı yıkama talepleriniz için bizlere iletişim bölümündeki bilgilerimizden ulaşa bilirsiniz.

Ataköy halı yıkama firması olarak hizmetlerimizde sizlerin sağlığı için hijyenik ortamlarda makine sistemleri ile yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Halılarınız yıkama işlemlerinde çeşitlerine göre farklı halı yıkama şampuanları ile işlemler yapılmaktadır. Aynı zamanda halılarınızın yıkanmasından sonra incelemeler yapılarak bölgesel müdahalelerde bulunulmaktadır. Bu sayede gözden kaçan lekelerin önüne geçilmektedir.

Ataköy halı yıkama firması olarak benzer diğer halı yıkama firmalarından farklı olarak müşteri memnuniyet ve uygun fiyat garantisi verilmektedir.

Halı yıkamada doğru yöntem, kaliteli iş ve işin ehli tutum içerisin de sizlerin yanındayız ve bizler tek seferlik çalıştığınız firma değil tavsiye ettiğiniz bir firma olma amacını hedeflemekteyiz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...