Tıkla AraWhatsapp

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama için bir tek çalışma prensibi vardır; o da müşterilerinin en iyisini hak ettiğini bilerek müşterilerini memnun etmek! Sizlerin mutluluğu, sizlerin güveni ve hak ettiğiniz temizlik bizim varlık sebebimizdir.

Neden Atakent Halı Yıkama’yı tercih etmelisiniz?

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, en değerli eşyalarınız arasında olan halılarınızın güvenilir ellerde olduğunu hissedeceksiniz. İlkeli, titiz ve güvenilir çalışma prensibi, güler yüzlü ekibi ve son teknoloji ile üretilmiş ekipmanları ile Atakent Halı Yıkama ailesi olarak hijyeninize talibiz!

Atakent Halı Yıkama Fotoğrafları

Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama Nasıl Çalışır?

Sizi tanıyoruz! Ne istediğinizi biliyoruz! Sizin kadar temiz, hijyene sizin kadar düşkünüz. Kaliteli bir hizmet sunmak ve siz değerli müşterilerimizi aldığınız hizmetten memnun hale getirmek için çalışıyoruz. Ailenizin, bilhassa çocuklarınızın sağlığı için gösterdiğiniz özenden ilham alarak çalışıyoruz. İşimizi seviyor, kalitemize güveniyor ve sizlerin memnuniyeti için üstün bir çabayla çalışıyoruz.

Atakent Halı Yıkama’nın Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Başakşehir ve İkitelli’nin tüm semt ve mahallelerine servisimiz bulunmaktadır. Evlerinizden ücretsiz olarak alınan halılarınız, hassas ve özenli bir şekilde temizlenmektedir. Halıları öncelikle gözle görülen tozlardan arındırıyor; ardından hijyenik temizlik ürünleriyle dokularına asla zarar vermeden yıkıyor, özenli bir şekilde sıkma ve kurutma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sonrasında gözle görülen ve görülmeyen tüm mikrop, bakteri ve tozdan arınmış olan halılarınızı paketleyip size ücretsiz bir şekilde, söz verdiğimiz sürede getiriyoruz. Halılarınızın temizliğine ilişkin onayınızın ardından size teslim ediyoruz. İpek halılarınızdan el dokuma halılarınıza kadar tüm eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Atakent Halı Yıkama Başka Ne Hizmetler Sunmaktadır?

Firmamız yalnızca halılarınız için değil, aynı zamanda koltuk, yorgan ve battaniyeleriniz için de güvenle tercih edebileceğiniz bir müessesedir. Dilerseniz yerinde halı yıkama hizmeti de sunmaktayız.

Atakent Halı Yıkama yenilikleri daima takip eden, en son çıkan teknolojik ekipmanları araştırarak sizler için en iyilerini kullanarak çalışan özel bir firmadır. Firmamıza ulaşmadan, bizden fiyat almadan ve kalitemizi görmeden halılarınızı yıkatmamanızı öneririz.

İddia ediyoruz, bizden sonra başka hiçbir firmayı araştırma gereği duymayacaksınız. Temizliğinize, güveninize ve mutluluğunuza talibiz. Gelin, siz de yılların tecrübesine kulak verin.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...