Tıkla AraWhatsapp

Ardıçlı Halı Yıkama

Ardıçlı Halı Yıkama

Dışarıdan bakıldığında ne kadar basit bir iş gibi gözükse de halı yıkamak uzmanlık isteyen bir iştir. Halının türüne, dokunduğu ipliğin cinsi ve bu türden özellikleri dikkate alınarak yapılmalıdır. Halılar arasındaki bu farklılıklar dikkate alınmadığında halıların temizlenmesi yerine, halılara ciddi zararlar verilebilmektedir. Böyle durumlar yaşamamak için halı yıkama firmalarda uzmanlık ve tecrübe aramak şarttır. Ardıçlı Halı Yıkama hizmetlerini titiz bir şekilde müşterilere sunduğumuz bir semt olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bölgedeki halı yıkama hizmetinizi sunarken, halılarınızı kendi halılarımız olarak görüyor ve en üst düzeyde özeni gösteriyoruz. Halılarınız kendi özelliğinin gerektirdiği şekilde yıkanacak ve kurutulacaktır.

Halılarınızın temizliği için bizi aradığınızda ücretsiz olarak evinizden alınır ve temizlik işlemi bittikten sonra yine ücretsiz olarak evinize teslim edilir. Bize gelen halılar öncelikle türüne göre ayrılır. Bu ayırma işlemi uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ardıçlı Halı Yıkama hizmetleri konusunda profesyonel bir hizmetin sunulduğu bir bölge konumundadır. Bölgedeki halı yıkama hizmetlerinde gerekli özen gösterilerek kurutulan halılarınız paketlenip size gelmeden önce kalite kontrole sokularak kontrol edilir ve size bu işlemin ardından gönderilir.

Halılarınız temizlenip paketlendikten sonra size bildirilen tarihte evinize teslim edilecektir. Ardıçlı Halı Yıkama müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı bir bölge olarak tanımlanmaktadır.

Bölgedeki faaliyetlerimizde ticari kâr yerine sizin memnuniyetinizi tercih ederiz. Kale Halı Yıkama Fabrikamız yıllara dayanan tecrübe ve uzmanlığına dayanarak size en kaliteli hizmeti profesyonel ekibimizle vermeye çalışıyoruz. Halılarınız dışında battaniye, yorgan, koltuk ve birçok ürünün yıkaması da tesisimizde yapılmaktadır. Bütün ürünlerinizi, kendi ürünümüz olarak görmekteyiz. Ürünlerinize uygun temizleme yöntemleri uygulanmaktadır. Kalitemizi bozmadan en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınızın temizliği için bizlere müşteri destek hattımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...