Tıkla AraWhatsapp

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama Fotoğrafları Altınşehir Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul’un ilçeleri kadar  semtleri de oldukça kalabalık bir nüfusa sahipler. Kale Halı Yıkama olarak bizlerde hizmet sektöründe ilçe bazlı değil semt bazlı planlamalar yapmaktayız. Altınşehir Halı Yıkama şeklinde taleplerin çok hızlı şekilde talep görmesi bizlere yeni çözümler üretmeye yönetti.

Altınşehir Halı Yıkama Taleplerini en iyi şekilde çözüme kavuşturmak için bu bölgeye özel ücretsiz servis hizmetini haftanın belirli günlerinden haftanın her günü olacak şekilde yeniledik. Aynı zamanda hem halıların teslim edilmesi, hem de halıların siz değerli müşterilerimizden alınması için iki farklı servis hizmeti sunuldu. Bu sayede halılarınız talep ettiğiniz anda kısa süre içerisinde firmamız tarafından teslim alınacaktır. Altınşehir Halı Yıkama müşterilerimiz için yeniliklerimiz bunlarla sınırlı kalmadı, yenilikçi düşünceye sahip olan bir işletme olarak fabrikamızda ki makinelerimiz on teknolojiye uyum sağlayacak şekilde yeniledik. Bu sayede memnuniyet oranını %100 ulaştırdık. Ve iddaa ediyoruz halı yıkama fabrikamızdan çıkan halılarınızda hiç bir şekilde yıkanma konusunda problem yaşamayacaksınız. Gerek personellerimizin deneyimli oluşları gerek ise son teknolojiye sahip özel makinelerimiz ile halılarınız kusursuz şekilde yıkıyoruz.

Altınşehir Halı Yıkamada Neden Biz?
Bu konuda gerekli bilgileri yukarıda verdik. Ayrıca maddeler halinde kısaca özetlemek istiyoruz. Bunun en büyük nedeni halı yıkama sektöründe yanlış firmalara yönlendirdiğiniz halılarınızın bir çok problem ile karşı karşıya kalmalarını önüne geçmeye çalışmaktır.

  • İşimizin ehliyiz.
  • Merdiven altı değil kaliteli teknolojiye sahip fabrikayız.
  • Fiyatlarımız ne ucuz ne pahalı olması gerektiği gibi.
  • Garantili yıkıyoruz ve memnuniyetiniz güvencemiz altındadır.
  • Servis sayımız fazladır ve ücretsizdir.
  • Günü birlik halılarınızı sizlerden teslim alabilmekteyiz.
  • İş çıkışlarınızda bizleri arayarak halılarınızı aldıra bilirsiniz.

Kale Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler sizlerin yanındayız. Doğru firma, sorunsuz hizmet istiyorsanız bizleri aramanız sizler için en doğru karar olacaktır. 7/24 İletişim hattımız mevcut olup numaramız 0212 909 36 28 şeklindedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...