Tıkla AraWhatsapp

Akçaburgaz Halı Yıkama

Halılar evinizin en önemli süsüdür. Halılar ile daha çok temasta olduğumuz için kirlere ve lekelere daha çok maruz kalmaktadır. Çocuklu bir ailede ise kirlenme olasılığı daha çabuk olur. Çünkü evinizde olan hareketli yavrunuza yetişmek pek de mümkün olamamaktadır. Halı yıkamada ise en iyi firma her zaman Akçaburgaz halı yıkama firmamız olmuştur.

Cennet Halı Yıkama Fotoğrafları

Çalışan bir bayanın evine ayırdığı zaman kısıtlı olmaktadır. Hele ki çalışan ve çocuklu bir bayanın halı temizliğine daha sık ihtiyacı olmaktadır. Halı yıkamanın yorucu, zahmetli ve maddi bakımdan daha çok masraflı olmaktadır. Harcanan su, deterjanın çok gitmesi, onca uğraşa rağmen çıkmayan lekeler ve kurutmak için aranan yer, harcanan zaman halı yıkamada eziyetten başka bir şey olmamaktadır. Halılarınızı ne kadar yıkarsanız yıkayın profesyonel halı temizliği ile tanıştıktan sonra halı temizliğinin nasıl iyi yapıldığını sizde fark etmiş olacaksınız. Çünkü Akçaburgaz halı yıkama firmamızda her zaman son teknoloji kullanılır ve her zaman kendini, elemanlarını geliştiren bir şirkettir.

Şirketimizde çalışan elemanlar işini her zaman en iyi şekilde yapan ve prensipli çalışan kişilerdir. Halı yıkamanın önemini şirket olarak belirlemiş ve halılara zarar vermeden yıkamayı kural olarak saymaktayız. Halılarınız evinizin kapısından güvenle teslim alırız ve özel servislerimiz ile şirket elemanlarımız tarafından firmamıza getirilmektedir. İlk önce halılarınız özelliğine uygun şekilde ayrılır. Bu sayede halılar özelliğine dikkat edilerek, zarar verilmeden yıkanması sağlamaktayız. Halılar ilk olarak arındırma makinesinden geçirmekteyiz. Halı üzerindeki kir, toz, saç ve yün kalıntılarından arındırmaktayız.Tozları alınan halılar yıkama makinesine verilmektedir. Halı yıkama makinelerimiz gelişmiş teknolojik makineler olup çıkmayacağını düşündüğünüz lekeleri kolaylık ile çıkarmaktadır. Yıkamada kullandığımız deterjanlar anti bakteriyel ve hijyeni uzun süre sağlayan, parfümlü özel olarak üretilen deterjanlardır. Yıkanan halılarınız fazla sulardan kurtulması için özel sıkma makinemizden geçer. Halılarınızın fazla suları kısa sürede akmış olur. Saatlerce halı sularının akmasını beklemeye gerek kalmamaktadır. Daha sonra kuruması için kurutma odalarımıza götürülmektedir. Kurutma odalarımız kapalıdır. Hiçbir yerden toz almayan, temiz ve nem oranı dengelidir. Özel halı asma yerleri olan ve buharlı sistemi bulunan odalarımızda halılarınız en kısa sürede kurumasını sağlamaktayız. Kuruyan halılarınız son olarak vakumlu süpürgelerimizden geçerek üzerinde kalma ihtimali olan tozlarını çekeriz. Daha sonra kalite kontrolden geçirerek halılarınız özel poşetleme sisteminden geçerek poşetlemekteyiz. Bu sayede teslimat sırasında halılarınız kire ve toza maruz kalmaz.

Yıkanan halılarınız yıkama sonrası özel deterjanlarla yıkadığımız için halılarınız parfümlü kokar.

Mis kokan halılarınız Akçaburgaz halı yıkama servislerimiz ile kapınıza kadar güvenle geri teslim etmekteyiz. Fiyatlarımız metrekare hesabı olarak belirlenir. Çok makul fiyatlara kaliteli bir hizmet için bizi seçmekte pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Firmamız ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...