Tıkla Ara+902128751000

Akbatı Halı Yıkama

Akbatı Halı Yıkama Fabrikası

Halı Türk toplumunda Orta Asya zamanlarından beri önemli bir yere sahip olmuştur. Analarımızın bacılarımızın el emeği, göz nuru dokuduğu halıları ve onların hikayelerini birçoğumuz bilmektedir. Sizlerden gelen halı ya da diğer ürünler bizim için çok kıymetli bir eşyalardır. Halılarınızın en ufak bir zarar görmemesi için elimizdeki bütün imkanları kullanmaktayız. En son teknoloji ürünü makinelerle temizleme ve diğer işlemler yapılmakta olup, işlemi yapan personel işlerini son derece profesyonel bir biçimde yapmaktadırlar. Bütün bu bilgiler ışığında Akbatı halı yıkama hizmetleri konusunda önemli bir yerleşim bölgesi konumunda olduğu gerçeği ortaya çıkmaktadır.

Halılarınızın kendi doku yapısına uygun deterjanlar, temizleyiciler uygulanarak yıkama işlemi gerçekleşmektedir. Bizimle ya da herhangi bir halı yıkama ile çalışmadan önce muhakkak araştırma yapın. Yıkamış olduğumuz ürünleri görmeden karar vermeyiniz. Zaten bizim yıkadığımız ürünleri gördüğünüzde bizden başkasıyla çalışmamaya karar vereceğinizden şüphemiz yok. Yıllardır bu alanda hizmet vermekte olduğumuzdan dolayı kendimize ve kalitemize son derece güveniyoruz. Bu doğrultuda Akbatı halı yıkama faaliyetlerinin uluslar arası kalite standartlarında sunulduğunu söylemek de mümkün olmaktadır.

Kale Halı Yıkama firması 10 yılı aşkın süredir deneyimiyle kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan bir firma özelliğindedir.

Özellikle Akbatı halı yıkama hizmetleri söz konusu olduğunda Akbatı, kaliteli bir hizmetin adresi konumunda olan bir bölge olarak tanımlanmaktadır. Servislerimiz halı ya da diğer ürünlerinizi evinizden ücretsiz alıp, yine ücretsiz olarak sizin belirttiğiniz tarihte size teslim etmektedirler. 7/24 destek alacağınız telefon numaramızı internet sitemizden bulabilir ve dilediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Verdiğimiz kaliteli hizmeti olabilecek en uygun fiyatla verdiğimizi belirtir, tesislerimizi gelip görmenizi öneririz. %100 müşteri memnuniyeti bizim için paradan çok daha önemlidir. Güler yüzlü ve uzman personelimizle her zaman sizlerle hizmet için hazırız.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*