Tıkla AraWhatsapp

Adakent Halı Yıkama

Kale halı yıkama fabrikası olarak her bölgede hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerden bir tanesi olan adakent semtine de ücretsiz ve özel servis hizmetimiz yer almaktadır. Halı yıkama sektörüne yeni bir anlayış getiren kale sizlerin halılarını kendi halıları gibi kabul görüp en iyi ve detaylı halı yıkama hizmetini makinelerle yapmaktadır.

Adakent Halı Yıkama

Adakent Halı Yıkama

Adakent halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin aklına takılan tüm soruları biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Halılarınızı temizlerken mutlaka hijyen konusuna ayrı bir özen göstermekteyiz. Halılarınız temizletmeye yollarken daha çok mikropla gelmemeli bu nedenle fabrikamız hijyen açısından oldukça gelişmiştir. Aynı zamanda makine sistemlerimiz sayesinde hijyen konusunda memnuniyet verici sonuçlar elde ediyoruz.

Beylikdüzü ilçemizin her semtine hizmet vermekteyiz. Bu semtler, Mega Kent,   Bizim Kent, Beykoop, Beykent, Gürpınar, Kavaklı, İhlas, Büyükşehir şeklindedir. Bizleri seçmekle doğru bir karar verdiğinizi halılarınızı sizlere yıkanmış şekilde teslim ettiğimizde anlayacaksınız.  Kale halı yıkama fabrikası  ile memnuniyet kaçınılmazdır.  Bizlere 7/24 istediğiniz saat aralıklarında 0212 909 36 28 nolu telefonumuzdan ulaşa bilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...