Hemen Ara!İletişim
Florya Halı Yıkama

Halılar gündelik yaşantımızda evlerde kullandığımız dekoratif bir eşya olmasının yanında kültürümüzde de yadsınamayacak öneme sahip birer motiftirler. Çoğumuz evimizin temizliğine büyük önem verirken halımızın temizliği için ne yapmaktayız? Sadece arada sırada elektrik süpürgesiyle süpürmek ya da halı şampuanlarıyla silmek dışında elimizden fazla bir şey gelmiyor.

Florya Halı Yıkama Fabrikası

Florya Halı Yıkama Fabrikası

Florya Halı Yıkama Firması olarak sektörde 10 yıllık tecrübemiz, alanında uzman personelimiz, son teknolojiye sahip ekipmanımızla halınızın temizliğini profesyonelce yapan bir firmayız. İstanbul’un tamamına hizmet veren firmamız kurduğu sağlam altyapı sayesinde gerek halınızı evden alırken gerekse teslimat için ücret talep etmemektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilke edinmiş firmamız müşterileri memnun olana dek gerekirse halıları ücretsiz yıkamakta böylelikle verdiği hizmeti güvence altına almaktadır. İstanbul genelinde verdiği hizmetin kalitesine oranla en uygun fiyat teklifini sunan firmamız teslimatlarını 4-5 gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Halıların türü ve boyutuna göre müzerinden fiyatlandırma yapan firmamız halı yıkama dışında sizden gelen talep doğrultusunda halınızın bakım ve onarım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Böylece ilk günkü temizliği ve ihtişamıyla hem evinizin daha güzel görünmesini hem de daha sağlıklı ve steril bir ortamda yaşamanızı sağlayan Florya Halı Yıkama Firması halınızın ömrünü de uzatmaktadır.

Florya Halı Yıkama

Florya Halı Yıkama

Halı yıkama dışında koltuk, yorgan, battaniye, yastık yıkama hizmeti de vermekteyiz. Halıları yıkamadan kurutmaya değin her süreçte son teknoloji ürünü makinalar tarafından yıkamaktayız. Üstelik sizden teslimat gününe kadar herhangi ödeme de talep etmiyoruz.

Sevgi
Kasım 24th, 2015 at 6:35 pm

Kale halı yıkama fabrikası ile çalıştım. Özellikle teslimat süreçleri, halıların kaliteli bir şekilde yıkanarak teslim edilmesi ve son olarak da samimi ve sıcak davranışları onları bir çok komşuma tavsiye etmeme neden olmuştur. Florya halı yıkama hizmeti almak isteyenler için kale halı yıkama firmasını öneriyorum.

Ceylan
Aralık 28th, 2015 at 9:55 pm

Özel ipek halılarım için emin olacağım bir halı yıkama fabrikası arıyorken florya halı yıkama fabrikası ile tanıştım. Verdikleri hizmet gayet kaliteli ve kurumsaldır. Halılarımı sorunuz ve tam istediğim şekilde yıkanmış bir şekilde teslim ettiler.

admin
Aralık 30th, 2015 at 2:36 pm

Ceylan hanım sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır. Güzel yorumlarınız ve memnuniyetiniz için çok teşekkür ederiz. Umuyorum ki uzun yıllar birlikte çalışırız. Kale halı yıkama olarak profesyonel hizmet anlayışımız her zaman sürecektir.

Şebnem
Mart 17th, 2016 at 10:56 pm

Halı Yıkama konusunda kışın çok firma aramak zorunda kaldım. Eski çalıştığım bir çok firma kış aylarında kapalıydı ki telefonlarına bir türlü ulaşamadım. Bu nedenle yeni bir arayış içinde iken Kale halı yıkama fabrikası ile tanıştım. Kış ayında halılarımı aldılar ve problemsiz bir şekilde yıkayarak teslim ettiler.

Sinem
Temmuz 10th, 2016 at 9:15 am

Kale halı yıkama fabrikası ile florya ilçesinde tanışma fırsatını yakaladım. Halılarım makine yün halıları olduğu için her firmaya güvenme şansım yoktu bu nedenle tavsiye üzerine kale halı yıkama firması ile iletişime geçtim. Yıkama süreci ve iletişim konusunda hiç bir problem yaşamadım ve halılarım tam istediğim gibi sıkıntısız bir şekilde teslim edildi. Bu senede iki bayram arasında kendilerine yeniden halılarımı vermeyi planlıyorum. Her sene farklı bir halı yıkama fabrikası aramaktan bıkanlar için tavsiye ediyorum kendilerini.

Gül Adem
Ocak 28th, 2017 at 9:21 pm

Florya’da yer alan halılarım için garantili yıkama hizmeti gerçekleştirecek bir fabrika arıyorum ve bir çok halı yıkama web sitesine yazdığım gibi sizlere de buradan direk soruyorum halılarıma yıkama garantisi veriyor musunuz. Halılarım iran el ölme halılarıdır ve bu nedenle oldukça değerlidir. Kendine güvenen bir halı yıkama fabrikasından bu hizmeti almak istiyorum. Kale halı yıkama ve diğer yıkama firmalarını google üzerinden florya garantili halı yıkama şeklinde yaptığım araştırma sonrasında budum ve sizlerden mail ile dönüş beklemekteyim. Mail adrsim gul.adem @ gmail.com’dur. Sizlerden dönüş beklemekteyim.

admin
Ocak 28th, 2017 at 9:25 pm

Gül hanım halı yıkama hizmetimizde halılarınız firmamız tarafından garantilidir. İran halıları dediğiniz üzere çok özel halılardır ve bu nedenle oldukça dikkatli ve özel şampuanlarla yıkanması gerekmektedir. Deneyimli personellerimiz sayesinde gönül rahatlı ile halılarınız tarafımızca yıkama işlemi gerçekleştirilecektir. İran halılarının yıkama fiyatları konusunda bilgiler bizlerle paylaştığınız mail adresinden bilgi verilmiştir.

LEAVE A COMMENT