Hemen Ara!İletişim
Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama fabrikamıza 7/24 istediğiniz tüm saat aralığında arayarak ulaşa bilirsiniz. Halı yıkama hizmetlerimizde garantili müşteri memnuniyeti vardır.  Halılarınız ücretsiz servislerimiz ile alınır ve tekrardan ücretsiz servislerimiz ile teslim edilir. Beğenilmeyen halılarınız ücretsiz olarak yeniden yıkanır.

Telefon numaralarımız, 0212 909 36 28

Halı ve kilimleriniz gerek bilinçsiz halı yıkama firmaları gerekse evde yapılan yanlış temizlik uygulamalarıyla,siz ve sevdiklerinizin sağlığı tehlikeye girer ve halılarınızın da ömrü azalır. Evde uyguladığınız temizlik işlemlerinde halılarınız parlak ve temizlenmiş görünebilir ancak kir ve lekeler tamamen çıkmaz.Çünkü üstten uygulamış olduğunuz temizlik kir ve mikropları halının dibine iter.Buna ek olarak halınızın ıslak veya nemli kalması da halının dokularının günden güne zarar görüp,çürümesine sebep olur.Bu nemlilik ayrıca çeşitli gözle görülemeyen organizmalar için verimli bir yaşam ortamı oluşturur.Yapmış olduğunuz temizlik zamanınıza ve emeğinize malolur ancak sadece yüzeysel bir temizlik olur.

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler size bu uygulamaları bir kenera bırakmanızı öneriyoruz.Çünkü sizleri bizim kaliteli halı yıkama hizmetlerimizle tanıştırarak, garantili ve güvenli hizmeti sunmak istiyoruz. Bilinçsiz firmaların uyguladığı eski yöntemlerle pekçok kişi halı mağduriyeti yaşamaktadır.Oysa biz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek,gelişen halı sistemlerinin en kısa zamanda firmamızla entegrasyonunu sağlayarak müşterilerimize güvenli hizmetin konforunu sunuyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası

Başta evlerimizin,kimi müze ve sarayların,tarihi mekanların en değerli eşyalarından olan halılar en titiz temizlik ve leke çıkarma işlemlerine tabi tutularak dezenfekte edilmelidir.Önemli olan halıya zarar vermeden,derinlemesine temizlik ve dezenfektasyon sağlamaktır.Bunun sonucunda da sağlıklı,temiz mekanlarda oturmaktır. Esenyurt Halı Yıkama Fabrikası olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle hizmet kalitemizden ödün vermeden profesyonel halı yıkama uygulamalarımızla gurur duymaktayız.

Çiğdem
Aralık 28th, 2015 at 9:35 pm

Esenyurt halı yıkama fabrikası ile bu sene çalışma fırsatı yakaladım. Sorunsuz bir halı yıkama fabrikası ile çalışmak beni ve komşularımı çok memnun etti. Gerek servis hızları, gerek zamanında teslimat ve tabi ki temizlik konusunda güzel ve memnuniyet verici sonuç ile halılarımı aldım. Esenyurt halı yıkama fabrikası arayanlara bu firmayı tavsiye ediyorum.

Nigar
Aralık 28th, 2015 at 9:53 pm

Halı yıkama fabrikası ile Esenyurta taşındıktan sonra tanıştım. İlk kez halılarımı yıkatacağım için biraz tedirgindim ama bu tedirginliğimin boşuna olduğunu halılarım geldiğinde anladım. Gayet profesyonel bir fabrika ile çalıştığımı görmek beni gayet memnun etti.

Gülistan Tan
Ocak 28th, 2017 at 9:09 pm

Esenyurt bulut durağı arkasında yer alan kiptaş konutlarına taşındım ve bu nedenle komşularım ile bir tanışıklığım olmadı ve halılarımı taşınma sonrası yıkatmam gerekiyordu. Bu konuda yaptığım araştırmalar sonrasında google ve facebook sayfalarından kale halı yıkama ile tanıştım. Sonrasında web sitesi üzerinde araştırmalar yaptım çünkü halılarım benim için oldukça önemli ve değerlidir. Yeni evlendiğim için daha çok dikkat ediyorum. Kale halı yıkama fabrikası ile yaptığım anlaşma sonrası gerekli garanti sözleşmesini de yaparak halılarımı servislerine teslim ettim. Üç gün geçtikten sonra beni arayarak halılarımın hazır olduğunu söylediler. Bunun sonrasında kendileri ile teslim için bir randevu saati oluşturduk. Daha öncesinde halılarımı yıkattığım da eski adresimde firmadan gelenler halıları hızlıca bırakıp gidiyorlardı. Oysa kale halı yıkama servis elemanları bir ricam sonrası halılarımı açıp incelememi beklediler. Ve sonuç oldukça memnuniyet verici çıktı halılarım ilk alınan temizliğe ve parlaklığa kavuşmuşlardı. Kendilerine çok teşekkür ederim.

LEAVE A COMMENT